© 2011 by WM

XXII RAJD WIELODYSCYPLINOWY „ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI – 1918” (5.11.2011)

W sobotę 5 listopada 2011 r. z okazji zbliżającego się święta narodowego, upamiętniającego 93. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę wzięliśmy udział w rajdzie wielodyscyplinowym, którego główną atrakcją była wędrówka leśnymi ścieżkami w okolicach Grupy. Trasa rajdu wyniosła około 10 km, a jej przebieg wyznaczała niżej zaprezentowana mapka.

Mapa trasy XXII rajdu „ODZYSKANIE NIEPODLEGŁOŚCI 1918”

Na trasie rajdu, na Cmentarza Wojskowym w Grupie odbył się konkurs okolicznościowy sprawdzający wiedzę ze znajomości Borów Tucholskich.
     Miło nam poinformować, że nasi uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum zdobyli 1. miejsca.

SERDECZNIE GRATULUJEM !!!

Podstawówkę reprezentowali: Aneta Ceglińska i Maciej Winiarski z kl. VI b, natomiast gimnazjum reprezentowali: Mateusz Figura i Damian Skarżyński z kl. III b.

Dyplomy za zdobyte I miejsca dla SP 11 i Gim 1

Oficjalne otwarcie rajdu

W oczekiwaniu na rozpoczęcie rajdu

Na cmentarzu wojskowym roku 1939