WYNIKI KONKURSU WIEDZY O ŚRODKACH
UZALEŻNIAJĄCYCH
ORAZ SKUTKACH ICH NIEKORZYSTNEGO DZIAŁANIA NA ORGANIZM
LUDZKI zorganizowanego w związku z obchodami
DNIA DLA ZDROWIA pn. "NIE PAL! NIE BIERZ! NIE PIJ!"
(19.10.2011)
Wyniki
indywidualne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11
Wyniki indywidualne dla uczniów
Gimnazjum nr 1
Wyniki zespołowe dla SP 11 i Gim 1
Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi
podczas obchodów
DNIA DLA ZDROWIA
w dniu 25 listopada 2011 r.
Organizatorzy: Szkolne Koło LOP
Szkoła Podstawowa
1. Kamila Piórkowska |
kl. VI b |
25
punktów |
Aneta Ceglińska |
kl. VI b |
25
punktów |
2. Emilia Koss |
kl. V a |
24
punkty |
3. Marta Paterska |
kl. V a |
22
punkty |
|
|
|
WYRÓŻNIENIA: |
|
|
|
4. Jonasz Wierzbanowski |
kl. V a |
21
punktów |
Zuzanna Szumiłowska |
kl. VI b |
21
punktów |
5. Oliwia Macierzyńska |
kl. VI a |
18
punktów |
|
|
|
Pozostałe miejsca: |
|
|
|
6. Jakub Jabłoński |
kl. VI a |
17
punktów |
Kamil Dubilis |
kl. V b |
17
punktów |
Maciej Lipertowicz |
kl. VI a |
17
punktów |
7. Julia Groszewska |
kl. V b |
16
punktów |
Dominika Buler |
kl. V a |
16
punktów |
8. Norbert Krakowski |
kl. VI a |
14
punktów |
Wiktoria Pruszkowska |
kl. V b |
14
punktów |
9. Wiktoria Strojna |
kl. V b |
10
punktów |
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
ZWYCIĘZCOM I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY DOBREGO WYNIKU!!!
w górę
Gimnazjum
1. Bartosz Zbonikowski |
kl. III b |
30
punktów |
2. Agata
Stefańska |
kl. III a |
29
punktów |
3. Nikola Duda
|
kl. III b |
28
punktów |
|
|
|
WYRÓŻNIENIA: |
|
|
|
4. Jagoda
Lewandowska |
kl. III a |
27
punktów |
Karolina Witkowska |
kl. II a |
27
punktów |
Dawid Wacławski |
kl. II a |
27
punktów |
|
|
|
Pozostałe
miejsca: |
|
|
|
5. Aleksandra
Zielińska
|
kl. I b |
26
punktów |
Paulina
Trelewicz |
kl. III b |
26
punktów |
Michalina
Kaczmarek |
kl.
II b |
26 punktów |
Emilia Gaweł |
kl. III a |
26
punktów |
Kamil Krakowski |
kl. III b |
26
punktów |
Paulina
Dubanowska |
kl. II b |
26
punktów |
6. Lawinia
Napiontek |
kl. III a |
25
punktów |
Grzegorz Ciastek |
kl. II a |
25
punktów |
Adrianna
Witkowska |
kl. II b |
25
punktów |
Filip
Kwiatkowski |
kl. I a |
25
punktów |
Paweł Olesiewicz |
kl. I b |
24
punkty |
Natalia Plata
|
kl. II a |
24
punkty |
7. Aleksandra
Wojciechowska |
kl. II b |
24
punkty |
8. Nikoletia
Migaszewska |
kl. I b |
23
punkty |
9. Maria
Sokalska |
kl.
I a |
21 punktów |
Angelika Wilamowska |
kl. I a |
21
punktów |
10. Magdalena
Rujner |
kl. I b |
20
punktów |
11. Paweł Tolla |
kl. I b |
18
punktów |
12. Emilia
Suchocka |
kl. I a |
16
punktów |
WSZYSTKIM
UCZESTNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
ZWYCIĘZCOM I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY DOBREGO
WYNIKU!!!
w górę
Wyniki zespołowe
Szkoła Podstawowa |
|
|
|
1. klasa V a |
83 punkty |
|
2. Klasa VI b |
71 punktów |
|
3. Klasa VI a |
66 punktów |
|
4.
Klasa V b |
57 punktów |
|
|
|
|
Gimnazjum |
|
|
|
1. Klasa III b |
110 punktów |
|
2.
Klasa III a |
107 punktów |
|
3.
Klasa II a |
103 punkty |
|
4.
Klasa II b |
101 punktów |
|
5. Klasa I b |
93 punkty |
|
6. Klasa I a |
83 punkty |
|
WSZYSTKIM
UCZESTNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
ZWYCIĘZCOM I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY DOBREGO
WYNIKU!!!
w górę
Organizatorzy:
Szkolne Koło LOP
|