EKOKLASA
2012/2013
(VIII edycja)
PODSUMOWANIE (LAUREACI)
ZDOBYWCY PUCHARU
„EKOKLASY”
W kategorii klas I – III
szkoły podstawowej (I etap edukacyjny) tytuł EKOKLASY i PUCHAR zdobyła
klasa II a, uzyskując w ostatecznej klasyfikacji 160
punktów - (przedstawiciele klasy otrzymują DYPLOM i PUCHAR ).
W kategorii klas IV – VI
szkoły podstawowej (II etap edukacyjny) tytuł EKOKLASY i PUCHAR zdobyła
klasa V b, uzyskując w ostatecznej klasyfikacji 160
punktów - (przedstawiciele klasy otrzymują DYPLOM i PUCHAR).
W kategorii klas I – III
gimnazjum (III etap edukacyjny) tytuł EKOKLASY i PUCHAR zdobyła
klasa I b, uzyskując w ostatecznej klasyfikacji 130 punktów -
(przedstawiciele klasy otrzymują DYPLOM i PUCHAR)
* * *
Zdobywcy nagród i dyplomów w poszczególnych
konkurencjach
LAUREACI KONKURSÓW
TOWARZYSZĄCYCH WSPÓŁZAWODNICTWU EKOLOGICZNEMU o tytuł „EKOKLASY” ZSO nr
1 im. Jana Heweliusza
w Grudziądzu
w roku szk. 2012/2013
Laureaci zadania konkursowego nr 1
Konkurs na najciekawszą pracę
pn. "ZIEMIA JEST PIĘKNA"
Klasy I – III szkoły
podstawowej
1. |
Dawid Buler |
kl. III a |
|
2. |
Piotr Rusak |
kl. III b |
|
3. |
Patrycja Gackowska |
kl. III a |
|
4. |
Martyna Żurawska |
kl. II a |
wyróżnienie |
5. |
Robert Kozłowski |
kl. III a |
wyróżnienie |
6. |
Malwina Baranowska |
kl. III a |
wyróżnienie |
7. |
Paweł Surmacz |
kl. II a |
wyróżnienie |
8. |
Maja Pytlak |
kl. II b |
wyróżnienie |
Razem: 8 uczniów
nagrodzonych
Klasy IV – VI szkoły podstawowej:
1. |
Jowita Wiączek |
kl. V b |
|
2. |
Agnieszka Żywiecka |
kl. V b |
|
3. |
Weronika Krzysiak |
kl. IV b |
|
|
Kinga Tomasik |
kl. IV b |
|
4. |
Joanna Rusak |
kl. IV b |
wyróżnienie |
5. |
Julia Orszak |
kl. VI b |
wyróżnienie |
|
Sandra Rogala |
kl. VI b |
wyróżnienie |
6. |
Jacek Krzysztofik |
kl. IV b |
wyróżnienie |
Razem: 8 uczniów
nagrodzonych
Klasy I – III gimnazjum:
1. |
Zuzanna Szumiłowska |
kl. I b |
|
2. |
Marek Cieślukowski |
kl. II b |
|
3. |
Sara Kosmala |
kl. I a |
|
|
Klaudia Stefaniak |
kl. I a |
|
4. |
Paulina Pożoga |
kl. I a |
wyróżnienie |
Razem: 5 uczniów
nagrodzonych
Wyróżnieni w zadaniu konkursowym nr 2
ZBIÓRKA ZUŻYTYCH BATERII
Klasy I – III szkoły
podstawowej
1. Konrad Kołodziejczyk
kl. III a
2. Martyna Zielińska kl.
II a
3. Szymon Puchowski kl. II b
Klasy IV – VI szkoły
podstawowej
1. Agnieszka Żywiecka kl. V b
2. Weronika Dobrzyńska kl.
IV b
3. Jowita Wiączek kl. V b
Gimnazjum
1. Klaudia Wierzchosławska kl. III a
2. Monika Kozłowska kl. III b
3. Piotr Laskowski kl. III a
Razem: 9 uczniów
nagrodzonych
Laureaci zadania
konkursowego nr 3
KONKURS WIEDZY „ZNAMY POLSKIE PARKI NARODOWE”
Klasy I – III szkoły
podstawowej
1. |
Emilia Szram |
kl. II b |
|
2. |
Natalia Cieślik |
kl. I a |
|
3. |
Weronika Klawczyńska |
kl. II a |
|
|
Ewa Modliborska |
kl. II a |
|
4. |
Piotr Rusak |
kl. III b |
wyróżnienie |
5. |
Maja Pytlak |
kl. II b |
wyróżnienie |
Razem: 6 uczniów
nagrodzonych
Klasy IV – VI szkoły
podstawowej
1. |
Julia Groszewska |
kl. VI b |
|
2. |
Joanna Rusak |
kl. IV b |
|
3. |
Agnieszka Żywiecka |
kl. V b |
|
4. |
Wiktoria Nalaskowska |
kl. VI a |
wyróżnienie |
5. |
Emilia Koss |
kl. VI a |
wyróżnienie |
6. |
Wiktoria Strojna |
kl. VI b |
wyróżnienie |
Razem: 6 uczniów
nagrodzonych
Klasy I – III gimnazjum
1. |
Aneta Ceglińska |
kl. I b |
|
2. |
Adrianna Witkowska |
kl. III b |
|
3. |
Aleksandra Wojciechowska |
kl. III b |
|
4. |
Paweł Tolla |
kl. II b |
|
5. |
Natalia Niebojewska |
kl. I b |
wyróżnienie |
|
Michalina Kaczmarek |
kl. III b |
wyróżnienie |
Razem: 6 uczniów
nagrodzonych
Laureaci zadania konkursowego nr 4
Turniej wiedzy o tematyce
ekologicznej i zdrowotnej
Klasy I – III szkoły podstawowej
1. |
Natalia Cieślik i Wiktoria Afeltowicz |
kl. I a |
2. |
Ewa Modliborska i Weronika Klawczyńska |
kl. II a |
3. |
Maja Pytlak i Maksymilian Owczarek |
kl. II b |
Razem: 6 uczniów
nagrodzonych
Klasy IV – VI szkoły podstawowej
1. |
Julia Gruszewska i Wiktoria Strojna |
kl. VI b |
2. |
Agnieszka Żywiecka i Julia Deręgowska |
kl. V b |
3. |
Filip Szumiłowski i Sebastian Chlebowski |
kl. V a |
Razem: 6 uczniów
nagrodzonych
Gimnazjum
1. |
Klaudia Wierzchosławska i Grzegorz
Ciastek |
kl. III a |
2. |
Marcin Czyżykowski i Norbert Krakowski |
kl. I a |
3. |
Aneta Ceglińska i Kamila Piórkowska |
kl. I b |
OGÓŁEM
PRZYZNANO 66 NAGRÓD
Nagrody, puchary i dyplomy zostaną wręczone podczas
SZKOLNEGO EKOFESTYNU w dn. 7 czerwca 2013 r.
SERDECZNIE
GRATULUJEMY !!!
Fundatorzy nagród
1) Wojewódzki Fundusz
Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.
2) Nadleśnictwo JAMY
3) ZAPTECH Sp. j. Sobańscy w Janikowie
3) Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. w Grudziądzu
Przewodniczący Komisji Konkursowej:
Witold Zygadlewicz
powrót
|