|
|
EKOKLASA 2009/2010
(V edycja)
WYNIKI OSTATECZNE
KLASY
I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ
KLASY IV-VI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
GIMNAZJUM
* * *
ZADANIE KONKURSOWE NR 1
ZADANIE KONKURSOWE NR 2
ZADANIE KONKURSOWE NR
3
ZADANIE KONKURSOWE NR 4
* * *
WYNIKI OSTATECZNE
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY I-III
Klasa |
Zadanie 1 |
Zadanie 2 |
Zadanie 3 |
Zadanie 4 |
Suma
punktów |
Miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
I a |
0,0 |
- |
10 |
V |
30 |
III |
20 |
IV |
60,0 |
VI |
I b |
28,0 |
II |
5 |
VI |
50 |
I |
25 |
III |
108,0 |
III |
II a |
25,8 |
III |
30 |
III |
40 |
II |
20 |
IV |
115,8 |
II |
II b |
15,2 |
IV |
20 |
IV |
30 |
III |
30 |
II |
95,2 |
V |
III a |
66,5 |
I |
40 |
II |
50 |
I |
35 |
I |
191,5 |
I |
III b |
0,0 |
- |
50 |
I |
30 |
III |
20 |
IV |
100,0 |
IV |
Tytuł EKOKLASY Zespołu Szkół
Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu w kategorii wiekowej klas I
– III Szkoły Podstawowej nr 11 w roku szkolnym 2009/2010
uzyskała klasa trzecia „a”
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY IV-VI
Klasa |
Zadanie 1 |
Zadanie 2 |
Zadanie 3 |
Zadanie 4 |
Suma
punktów |
Miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
IV a |
0,0 |
- |
40 |
II |
10 |
V |
20,5 |
IV |
70,5 |
V |
IV b |
11,2 |
II |
20 |
IV |
30 |
III |
22,5 |
III |
83,7 |
III |
V a |
0,0 |
- |
5 |
VI |
10 |
V |
28,5 |
I |
43,5 |
VI |
V b |
0,0 |
- |
30 |
III |
20 |
IV |
28,5 |
I |
78,5 |
IV |
VI a |
48,2 |
I |
10 |
V |
50 |
I |
26,0 |
II |
134,2 |
I |
VI b |
9,7 |
III |
50 |
I |
40 |
II |
0,0 |
- |
99,7 |
II |
Tytuł EKOKLASY Zespołu Szkół
Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu w kategorii wiekowej klas
IV – VI Szkoły Podstawowej nr 11 w roku szkolnym 2009/2010
uzyskała klasa szósta „a”
GIMNAZJUM
Klasa |
Zadanie 1 |
Zadanie 2 |
Zadanie 3 |
Zadanie 4 |
Suma
punktów |
Miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
punkty |
miejsce |
I a |
0,0 |
- |
30 |
III |
40 |
II |
35,00 |
I |
105,00 |
II |
I b |
0,0 |
- |
20 |
IV |
5 |
VI |
21,75 |
IV |
46,75 |
V |
II a |
21,1 |
I |
40 |
II |
30 |
III |
20,25 |
V |
111,35 |
I |
II b |
0,0 |
- |
5 |
VI |
20 |
IV |
14,75 |
VI |
39,75 |
VI |
III a |
0,0 |
- |
10 |
V |
50 |
I |
32,00 |
II |
92,00 |
III |
III b |
0,0 |
- |
50 |
I |
10 |
V |
22,75 |
III |
82,75 |
IV |
Tytuł EKOKLASY Zespołu Szkół
Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu w kategorii wiekowej klas I
– III Gimnazjum nr 1 w roku szkolnym 2009/2010
uzyskała klasa druga „a”
Komisja
konkursowa:
Przewodniczący komisji: Witold Zygadlewicz
członkowie: Iwona Szymańska - naucz, Barbara Badźmierowska –
naucz.
Artur Franczak – kl. III a Gim. (Przew. SK LOP)
Emilia Koss – kl. III a SP – 11
Dominika Grzybowska – kl. VI a SP - 11
Natalia Dobrzyńska – kl. III b Gim.
Grudziądz, 4 maja 2010 r.
WYNIKI ZADANIA KONKURSOWEGO NR 1
Konkurs fotograficzny
„POZNAJEMY PIĘKNO NASZEGO REGIONU"
KLASY
I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ
KLASY IV-VI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
GIMNAZJUM
* * *
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY I-III
L.p. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Tytuł pracy |
Punkty |
Miejsce |
1 |
2 |
3 |
Razem
|
1. |
Kawalec Oliwia |
III a |
Trzy konie w
stadninie |
4,8 |
3,8 |
4,5 |
13,1 |
I |
2. |
Karasek Daria |
III a |
Żółw błotny nad
brzegiem jeziora,
Łachy nadwiślańskie |
4,6 |
4,3 |
3,8 |
12,7 |
II |
3. |
Nalaskowska
Wiktoria |
III a |
Zachód słońca
nad jeziorem Rudnickim |
3,5 |
4,7 |
4,3 |
12,5 |
III |
4. |
Rybandt Jakub |
III a |
Aleja lipowa
przy schronisku dla zwierząt w Węgrowie |
4,7 |
3,8 |
4,0 |
12,5 |
III |
5. |
Witkowski Bartosz |
II a |
Możemy się
zaprzyjaźnić |
3,5 |
4,5 |
4,4 |
12,4 |
IV
(wyróżnienie) |
6. |
Ziółkowska Nina |
II b |
Lilia wodna |
4,0 |
3,9 |
4,3 |
12,2 |
V
(wyróżnienie) |
7. |
Sinicki Maciej |
I b |
Zaskroniec przy
stawie |
3,9 |
4,0 |
3,8 |
11,7 |
VI
(nagrodzona) |
8. |
Karasek Bartłomiej |
I b |
Ślady działalności
bobrów
Dorzecze Brdy |
4,1 |
3,8 |
3,4 |
11,3 |
VII
(nagrodzona) |
9. |
Koss Emilia |
III a |
Lasek sosnowy w
Mniszku |
2,9 |
3,1 |
2,7 |
8,7 |
VIII
(nagrodzona) |
10. |
Szumiłowski Filip |
II a |
Po nawałnicy -
Grupa |
3,7 |
2,8 |
1,9 |
8,4 |
IX
(nagrodzona) |
1 -
Jakość, estetyka, czytelność i wyrazistość (0 - 5)
2 - Pomysłowość w doborze i przedstawieniu piękna obiektu (0 -
5)
3 - Wrażenia i doznania artystyczne (0 - 5)
Klasyfikacja międzyklasowa klas I - III:
I miejsce - klasa III a (59,5 + /10 - premia/ =
66,5 p)
II miejsce - klasa I b (23,0 + / 5 -
premia/ = 28,0 p)
III miejsce - klasa II a (20,8 + / 5 - premia/ = 25,8
p)
IV miejsce - klasa II b (12,2 + / 3 - premia/ = 15,2 p)
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas FESTYNU, który
odbędzie się 1 czerwca 2010 r. z okazji Dnia Dziecka.
Komisja Konkursową postanowiła dodatkowo przyznać nagrodę
specjalną GRAND PRIX dla najlepszego zdjęcia (bez względu na
kategorię wiekową) Wiktorii Nalaskowskiej z klasy III a szkoły
podstawowej za fotografię pn. „Zachód Słońca nad jeziorem
Rudnickim” – GRATULACJE!!!
Przewodniczący Komisji Konkursowej:
W. Zygadlewicz
w górę
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY IV-VI
L.p. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Tytuł pracy |
Punkty |
Miejsce |
1 |
2 |
3 |
Razem
|
1. |
Duda Monika |
VI a |
Zimowy pejzaż |
4,5 |
4,5 |
4,7 |
13,7 |
I |
2. |
Chmielewska
Kinga |
VI a |
Zachód słońca |
4,5 |
4,6 |
4,6 |
13,7 |
I |
3. |
Matus Patrycja |
VI a |
Brzozowy
patyczak |
4,1 |
3,5 |
2,8 |
10,4 |
II |
4. |
Szumiłowska
Zuzanna |
IV b |
Krajobraz leśny
- Wielkie Łunawy |
2,8 |
2,7 |
2,7 |
8,2 |
III |
5. |
Wierzchosławska
Klaudia |
VI b |
Błonia
nadwiślańskie - zima 2010 |
2,6 |
2,6 |
1,5 |
6,7 |
IV
(wyróżnienie) |
Klasyfikacja międzyklasowa klas I - III:
I miejsce - klasa VI a (37,8 + /5 - premia/ =
42,8 p)
II miejsce - klasa IV b ( 8,2 + /3 -
premia/ = 11,2 p)
III miejsce - klasa VI b ( 6,7 + /3 - premia/ =
9,7
p)
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas FESTYNU, który
odbędzie się 1 czerwca 2010 r. z okazji Dnia Dziecka.
Przewodniczący Komisji Konkursowej:
W. Zygadlewicz
w górę
GIMNAZJUM
L.p. |
Nazwisko i imię ucznia |
Klasa |
Tytuł pracy |
Punkty |
Miejsce |
1 |
2 |
3 |
Razem
|
1. |
Jarzyńska
Justyna |
II a |
Dolina Wisły |
2,8 |
2,8 |
2,9 |
8,5 |
I |
2. |
Stępień Barbara |
II a |
Nowa Wieś
Szlachecka zimą |
2,7 |
2,5 |
2,4 |
7,6 |
II |
Klasyfikacja międzyklasowa klas I - III:
I miejsce - klasa II a (16,1 + /5 - premia/ =
21,1 p)
Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas FESTYNU, który
odbędzie się 1 czerwca 2010 r z okazji Dnia Dziecka.
Przewodniczący Komisji Konkursowej:
W. Zygadlewicz
w górę
* * *
WYNIKI ZADANIA KONKURSOWEGO NR 2
Zbiórka zużytych baterii i płyt kompaktowych CD i DVD
KLASY
I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ
KLASY IV-VI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
GIMNAZJUM
* * *
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY I-III
|
I a |
I b |
II a |
II b |
III a |
III b |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
październik |
500 |
234 |
235 |
327 |
275 |
14 |
380 |
136 |
636 |
217 |
306 |
1052 |
listopad |
50 |
0 |
180 |
25 |
224 |
38 |
26 |
87 |
314 |
115 |
151 |
466 |
grudzień/styczeń |
50 |
11 |
49 |
51 |
202 |
1 |
228 |
135 |
100 |
59 |
58 |
218 |
RAZEM |
600 |
245 |
464 |
403 |
701 |
53 |
734 |
358 |
1050 |
391 |
515 |
1736 |
luty |
250 |
165 |
86 |
26 |
215 |
33 |
88 |
200 |
250 |
93 |
42 |
99 |
marzec |
175 |
26 |
192 |
18 |
819 |
50 |
109 |
187 |
286 |
131 |
101 |
227 |
kwiecień |
31 |
6 |
32 |
0 |
58 |
0 |
40 |
7 |
17 |
76 |
19 |
35 |
RAZEM |
1056 |
442 |
774 |
447 |
1793 |
136 |
971 |
752 |
1603 |
691 |
667 |
2097 |
ŁĄCZNIE |
1498 |
1221 |
1929 |
1723 |
2294 |
2774 |
MIEJSCE |
V |
VI |
III |
IV |
II |
I |
PUNKTY |
10 |
5 |
30 |
20 |
40 |
50 |
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY IV-VI
|
IV a |
IV b |
V a |
V b |
VI a |
VI b |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
październik |
407 |
128 |
186 |
83 |
269 |
50 |
440 |
298 |
178 |
60 |
574 |
26 |
listopad |
150 |
99 |
101 |
26 |
59 |
59 |
83 |
26 |
68 |
76 |
184 |
42 |
grudzień/styczeń |
132 |
132 |
142 |
41 |
183 |
113 |
268 |
101 |
235 |
212 |
751 |
15 |
RAZEM |
689 |
359 |
429 |
150 |
51 |
222 |
791 |
425 |
481 |
348 |
1509 |
83 |
luty |
165 |
329 |
93 |
55 |
240 |
38 |
163 |
50 |
17 |
8 |
850 |
55 |
marzec |
67 |
79 |
66 |
203 |
87 |
55 |
135 |
85 |
0 |
0 |
379 |
68 |
kwiecień |
77 |
92 |
67 |
38 |
35 |
4 |
27 |
41 |
112 |
133 |
254 |
33 |
RAZEM |
998 |
859 |
655 |
446 |
413 |
319 |
1116 |
601 |
610 |
489 |
2992 |
239 |
ŁĄCZNIE |
1857 |
1101 |
732 |
1717 |
1099 |
3231 |
MIEJSCE |
II |
IV |
VI |
III |
V |
I |
PUNKTY |
40 |
20 |
5 |
30 |
10 |
50 |
GIMNAZJUM
|
I a |
I b |
II a |
II
b |
III a |
III
b |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
baterie |
płyty |
październik |
0 |
0 |
0 |
0 |
87 |
188 |
60 |
29 |
9 |
0 |
77 |
248 |
listopad |
5 |
64 |
0 |
0 |
140 |
155 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
grudzień/styczeń |
160 |
5 |
12 |
89 |
14 |
230 |
0 |
0 |
93 |
108 |
0 |
163 |
RAZEM |
165 |
59 |
12 |
89 |
216 |
543 |
60 |
29 |
102 |
108 |
77 |
411 |
luty |
59 |
25 |
81 |
126 |
0 |
0 |
86 |
85 |
3 |
38 |
135 |
203 |
marzec |
28 |
10 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
307 |
33 |
kwiecień |
83 |
174 |
37 |
63 |
202 |
127 |
0 |
0 |
42 |
32 |
225 |
7 |
RAZEM |
335 |
259 |
130 |
278 |
418 |
670 |
146 |
114 |
147 |
178 |
744 |
654 |
ŁĄCZNIE |
594 |
408 |
1088 |
260 |
325 |
1398 |
MIEJSCE |
III |
IV |
II |
VI |
V |
I |
PUNKTY |
30 |
20 |
40 |
5 |
10 |
50 |
w górę
* * *
WYNIKI ZADANIA KONKURSOWEGO NR 3
OUIZ PRZYRODNICZO – LEŚNY
„Znam las i pracę leśnika”
Nagrody i dyplomy dla
zdobywców trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej
zostaną wręczone podczas szkolnego FESTYNU,
który odbędzie się 1 czerwca 2010 r.
KLASY I-III
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
KLASY IV-VI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
GIMNAZJUM
* * *
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY I-III
Miejsce |
Klasa |
P-kty quizowe |
Skład zespołu |
P-kty
klasyfikacyjne |
I |
III a |
4,5
|
Emilia Koss
Daria Karasek
Jonasz Wierzbanowski |
50 |
I |
I b |
4,5 |
Karolina Łudzka
Joanna Rusak
Patryk Ostrowski |
50 |
II |
II a |
3,5 |
Klaudia Miś
Oliwia Żmijewska
Filip Szumiłowski |
40 |
III |
III b |
3 |
Wiktoria Strojna
Julia Groszewska
Marcin Meller |
30 |
III |
II b |
3 |
Agnieszka Żywiecka
Jowita Wiącek
Adam Filipek |
30 |
III |
I a |
3 |
Martyna Gębka
Jakub Muś
Kacper Zamyślewski |
30 |
Komisja
Konkursowa:
IWONA SZYMAŃSKA i WITOLD ZYGADLEWICZ
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY IV-VI
Miejsce |
Klasa |
P-kty quizowe |
Skład zespołu |
P-kty
klasyfikacyjne |
I |
VI a |
8,5 – 3 = 5,5
|
Joanna Miler
Kinga Chmielewska
Dominika Grzybowska |
50
|
II |
VI b |
8,5 – 4 = 4,5
|
Natalia Plata
Mateusz Juszczyński
Grzegorz Ciastek |
40 |
III |
IV b |
7,5 – 4 = 3,5 |
Aneta Ceglińska
Paweł Sykut
Adam Kapuściński |
30 |
IV |
V b |
6,5 – 6 = 0,5 |
Dawid Kolski
Michał Łucki
Kamil Onyszko |
20 |
V |
IV a |
6 – 6 = 0 |
Oliwia Macierzyńska
Jakub Jabłoński
Maciej Lipertowicz |
10 |
V |
V a |
6 – 6 = 0 |
Magdalena Rujner
Aleksandra Zielińska
Igor Data |
10 |
Przewodniczący Komisji Konkursowej
WITOLD ZYGADLEWICZ
zobacz zdjęcia
GIMNAZJUM
Miejsce |
Klasa |
P-kty quizowe |
Skład zespołu |
P-kty
klasyfikacyjne |
I |
III a |
10 |
Emilia Kwiatkowska
Teresa Ciastek
Martyna Piechowska |
50
|
II |
I a |
8,5 |
Marta Tesz
Karolina Olszak |
40 |
III |
II a |
7,5 |
Joanna Radziszewska
Dominika Zawiślak |
30 |
IV |
II b |
6 |
Paweł Wojciechowski
Dawid Matus
Rafał Kiełpiński |
20 |
V |
III b |
3 |
Aleksandra Miąsko
Natalia Dobrzyńska
Karolina Szczepańska |
10 |
VI |
I b |
0 |
Nikola Duda
Paulina Trelewicz
Anita Stawicka |
5 |
Komisja Konkursowa:
BARBARA BADŹMIEROWSKA i WITOLD ZYGADLEWICZ
w górę
* * *
WYNIKI ZADANIA KONKURSOWEGO NR
4
Konkurs fotograficzny
„TURNIEJ WIEDZY EKOLOGICZNEJ I ZDROWOTNEJ"
Nagrody i dyplomy dla
zdobywców trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej
zostaną wręczone podczas szkolnego FESTYNU,
który odbędzie się 1 czerwca 2010 r.
KLASY
I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ
KLASY IV-VI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ
GIMNAZJUM
* * *
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY I-III
I miejsce
klasa III a – 35 p. (Emilia Koss, Jonasz Wierzbowski i Daria
Karasek)
II miejsce klasa II b – 30 p. (Agnieszka Żywiecka, Kornelia
Lewicka i Jowita Wiączek)
III miejsce klasa I b – 25 p. (Joanna Rusak, Patryk Ostrowski i
Emilia Jabłońska)
Pozostałe klasy: I b, II a i III b zajmują równorzędne miejsca i
otrzymują po
20 punktów klasyfikacyjnych.
SZKOŁA
PODSTAWOWA
KLASY IV-VI
I miejsce
ex aequo klasa V a – 28,5 p. (Filip Kwiatkowski i Paweł
Olesiewicz)
I miejsce ex aequo klasa V b - 28,5 p. (Dawid Kolski i Michał
Meller)
II miejsce klasa VI a - 26,0 p. (Aleksandra Wojciechowska
i Dominika Grzybowska)
III miejsce klasa IV b – 22,5 p. (Zuzanna Szumiłowska i Paweł
Sykut)
IV miejsce klasa IV a – 20,5 p. (Oliwia Macierzyńska i Paulina
Pożoga)
Na turniej nie stawili się reprezentanci klasy VI b – 0 p.
GIMNAZJUM
I miejsce
I a – 35,00 p. (Marta Tesz i Lawinia
Napiontek)
II miejsce III a – 32,00 p. (Artur Franczak i Adam
Ściesiński)
III miejsce III b – 22,75 p. (Marta Bukowska i Tomasz Kołecki)
IV miejsce I b – 21,75 p. (Kamil Krakowski i Jakub
Gruźlewski)
V miejsce II a – 20,25 p. (Dominika Zawiślak i
Justyna Jarzyńska)
VI miejsce II b – 14,75 p. (Dominika Nowacka i Łukasz
Wieczorek)
Przewodniczący Komisji Konkursowej:
Witold Zygadlewicz
powrót
|
|