nasz patron

sportowa strona szkoły

aktualizacja 2013

© 2013 by MS

Spotkanie z dziećmi w przedszkolu

W ramach współpracy z przedszkolem Miejskim Mniszek odbywają się każdego roku spotkania przedszkolaków z dziećmi klas I- III. Dzieci z przedszkola zwiedzają szkołę, są zapraszane na niektóre uroczystości , imprezy  i zajęcia szkolne oraz same goszczą uczniów klas młodszych na swoich zajęciach. Uczniowie klasy III a  spotykają się raz w tygodniu  z przedszkolakami i czytają im wybrane teksty literackie.
29 kwietnia  uczniowie klasy III a i III b uczestniczyli w spotkaniu z przedszkolakami , na którym mali artyści zaprezentowali dwa przedstawienia:
„ Bezpieczni w domu, czyli bajka o wilku i siedmiu koźlątkach  oraz  „ Wielka draka o drogowych znakach”. Przedstawienia przypominały o zasadach bezpieczeństwa w kontaktach z innymi ludźmi, o  tym, kto może udzielić pomocy oraz jak zachować się bezpiecznie w ruchu drogowym.
Trzecioklasiści nagrodzili występy swoich młodszych koleżanek i kolegów ogromnymi brawami.

Teresa Czekała