start

© 2012 by WM

zakończenie okresu szkolenia
(12.2012)

Połowa grudnia 2012 r. to czas zamknięcia i podsumowania okresu szkoleniowego wrzesień-grudzień. W tym czasie odnotowaliśmy znaczący wzrost ilości członków Klubu. Podczas zajęć pojawiło się 30 osób, z czego 25 regularnie uczęszcza na treningi i opłaca składki członkowskie.

Nasi zawodnicy brali udział w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Strzelectwie Sportowym na obiektach bydgoskiego Zawiszy. Udało nam się zorganizować już III Świąteczny Turniej Rodzinny. Przy tej okazji pojawili się pierwsi, i oby nie ostatni, sponsorzy - warszawska firma M.K. Szuster oraz lokalny sponsor w postaci Zakładu Produkcji Obuwia „LEMIGO”.

Posiadamy już wystarczająca liczbę broni służącej do szkolenia wstępnego. Liczymy na to, że kolejny rok umożliwi nam zakup przynajmniej jednego nowego egzemplarza profesjonalnego karabinu pneumatycznego.

Ostatnie zajęcia w tym roku były okazją do przeprowadzenia krótkiego sprawdzianu. Strzelało 18 zawodników, oddając po 10 strzałów do tarczy. Zauważalny jest znaczący postęp w uzyskanych wynikach u zdecydowanej większości zawodników. Wyniki pierwszej trójki są bardzo wyrównane, aczkolwiek pierwsza lokata jest sporym zaskoczeniem. Tym niemniej wszystkim zawodnikom należą się szczere gratulacje.

Laureaci strzelania sprawdzającego:
1 miejsce – Natalia Majerowska – 83 pkt.
2 miejsce – Karol Kwiatkowski – 79 pkt.
3 miejsce – Jędrzej Bansen – 78 pkt.