start

kontakt z klubem

© 2012 by WM

wrzesień w klubie

Za nami pierwszy miesiąc zajęć w nowym cyklu szkoleniowym. Udało nam się spotkać aż pięciokrotnie. Miłym faktem jest duże zainteresowanie działalnością klubu. W chwili obecnej klub liczy 30 zawodników (większość już odnotowana w Galerii). Są to uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych, a nawet studenci. Studenci, a w zasadzie studentki to wychowanki naszego klubu.
     Poza szkoleniem wstępnym, odbywają się treningi dla grup zaawansowanych. Ich efektem jest poprawianie rekordów klubowych. Dotychczasowy został ustanowiony 27.11.2010 r. przez Agnieszkę Kędzierską i wynosił 360 pkt. 27 września br. Kasia Klimek strzeliła 368 pkt. Zaledwie kilkanaście minut później Jędrzej Bansen strzelił 370 pkt., co jest obecnie najlepszym wynikiem klubowym. O dalszych postępach szkoleniowych informować będziemy na bieżąco.
     Na tak szybkie podniesienie wyników niewątpliwie ma fakt, że dzięki wsparciu finansowemu udało nam się zakupić nieznacznie używany karabin wyczynowy firmy  ANSCHÜTZ. Środki te pozyskaliśmy od gminy-miasto Grudziądz w ramach realizacji zadania publicznego pn. „Szkolenie strzeleckie młodzieży”.
     Sympatyczną, wręcz rodzinną atmosferę panującą na zajęciach prezentują zdjęcia autorstwa Agnieszki Kędzierskiej.