start

© 2012 by WM

SAGITTARIUS WZNAWIA ZAJĘCIA
(19.09.2012)

Informujemy, że w dniu 22 września 2012 r. w godz. od 9.00 do 12.00 na strzelnicy Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Strzeleckiego „SAGITTARIUS” odbędzie się spotkanie rozpoczynające cykl zajęć ze strzelectwa sportowego w nowym roku szkolnym.
    Wszystkich chętnych do nauki strzelania sportowego, a zwłaszcza potencjalnych zawodników z pierwszych klas Gimnazjum zapraszamy na strzelnicę.
    Niewątpliwym przeżyciem dla mieszkańców Grudziądza, a zwłaszcza młodzieży, w tym sezonie będzie możliwość osobistego spotkania z tegoroczną wicemistrzynią olimpijską Panią Sylwią BOGACKĄ.
    Zaproszenie do odwiedzenia klubu i szkoły zostało złożone przez Prezesa klubu podpułkownika Jacka Treichela, podczas tegorocznych centralnych obchodów Święta Wojska Polskiego w Warszawie. Wynikało to z faktu, że Pani Sylwia jest obecnie kapralem Wojska Polskiego pełniącą służbę w Grupie Sportowej Wojsk Lądowych w Zegrzu.
    Planowany termin spotkania – listopad bieżącego roku.

Zarząd MUKS „Sagittarius”

Grupa wojskowych sportowców olimpijczyków wraz z kierownictwem
Ministerstwa Obrony Narodowej
podczas obchodów Święta Wojska Polskiego w Warszawie