start
sponsorzy

kontakt z klubem

© 2008 by WM

MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB STRZELECKI "SAGITTARIUS"

Grudziądz, 2008-02-20

Dyrektorzy Gimnazjum
Miasta Gminy Grudziądz
Powiatu Ziemskiego Grudziądz

Szanowni Państwo!

Niebawem rozpoczynamy drugi rok cyklu zawodów strzeleckich dla młodzieży – uczniów Gimnazjów. Chcemy kontynuować szkolenie oraz prowadzić rywalizację młodzieży w sporcie strzeleckim na terenie obu powiatów. Zależy nam nie tylko na kibicowaniu ważnym wydarzeniom sportowym, oglądanym za pośrednictwem telewizji, ale głównie na czynnym uprawianiu sportu.
       Dnia 29.02.2008 w godz. 15.00 – 17.30 na obiektach profesjonalnej strzelnicy pneumatycznej, w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Jana Heweliusza w Mniszku odbędzie się I runda „Gimnazjady strzeleckiej – 2008”.
       Uczestnicy nie ponoszą kosztu udziału. Cykl imprez dofinansowany jest ze środków: Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Gminy Miasto Grudziądz.
       Cykl zawodów strzeleckich „Gimnazjada strzelecka – 2008” uzyskał akceptację Starosty Powiatu Grudziądzkiego oraz Kierownika Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Grudziądzu, jako program zapewniający bezpieczne i aktywne spędzanie czasu wolnego przez młodzież gimnazjalną.
       Uwzględniając ww. aspekty zapraszamy Państwa młodzież do wzięcia udziału
w organizowanym współzawodnictwie i wystawienie zespołu Waszej szkoły do wspomnianych zawodów.
       Zawody będą również stanowiły okazję dla chętnych do zapisania się w szeregi Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Strzeleckiego „Sagittarius”.
       Podczas zawodów przewidziany jest udział dziennikarzy tworzących program „Prosto z Grudziądza.

Dyrektor ZSO nr 1
Marlena Stańczyk