start
sponsorzy

kontakt z klubem

© 2011 by WM

MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB STRZELECKI "SAGITTARIUS"

XLII RAJD WIELODYSCYPLINOWY "GRUDZIĄDZ WOLNY"
(5.03.2011)

Dnia 5 marca 2011 r. Oddział PTTK w Grudziądzu oraz Wojskowe Koło PTTK „OSeSeK” Klubu 1 Ośrodka Szkolenia Kierowców zorganizowały XLII rajd wielodyscyplinowy „Grudziądz wolny”.
     Trasa rajdu prowadziła z Wałdowa Szlacheckiego do Grudziądza, a dokładnie do Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1.
     Pośród licznych atrakcji, które przygotowali organizatorzy rajdu, było również strzelanie. Nasz klub włączył się w organizację rajdu i zorganizował zawody dla jego uczestników.
     Uczestnicy rajdu rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
     W zawodach wzięło udział 37 uczniów reprezentujących 13 placówek oświatowych. Ponadto zorganizowano strzelanie dla pań uczestniczących w rekreacyjnym marszu Nordic Walking.

Uzyskane rezultaty:

Szkoły podstawowe
  1. Miejsce – Szymon Ograbek – SP Nr 5
  2. Miejsce – Dawid Wielochowski – SP Nr 21
  3. Miejsce – Mateusz Szymański – SP Nr 21

Gimnazja
  1. Miejsce – Kamil Kędzierski – Gimnazjum Nr 1
  2. Miejsce – Milena Trelewicz – Gimnazjum Nr 1
  3. Miejsce – Magdalena Mądry – Gimnazjum Nr 4

Szkoły Ponadgimnazjalne
  1. Miejsce – Krystian Oleksiewicz – Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych
  2. Miejsce – Łukasz Wojtowicz - Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych
  3. Miejsce – Piotr Krzyżykowski - Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich

Duże słowa uznania dla organizatorów zawodów padały ze wszystkich stron, a zwłaszcza od Prezesa Zarządu Oddziału PTTK w Grudziądzu kolegi Krzysztofa Czerepowickiego.
     Prezes MUKS składa serdeczne podziękowanie za wzorowe przeprowadzenie imprezy dla wszystkich pomagających w jej organizacji, a zwłaszcza dla naszej wspaniałej młodzieży, członków klubu – DZIĘKUJĘ!