start
sponsorzy

kontakt z klubem

© 2010 by WM

MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB STRZELECKI "SAGITTARIUS"

I Świąteczny Turniej Strzelecki już za nami
(18.12.2010)

W minioną sobotę 18 grudnia br. na strzelnicy klubu odbył się I Świąteczny Turniej Strzelecki. Zawody były jednocześnie podsumowaniem działalności szkoleniowej klubu w 2010 r. Pomysłodawczynią imprezy była Agnieszka Kędzierska, która wraz z pozostałymi zawodnikami „Sagittariusa” pomogła ją zorganizować i przeprowadzić.
     Wbrew wcześniejszym obawom, strzelnica gościła tego dnia wiele osób. Poza członkami klubu byli ich przyjaciele, rodziny oraz pasjonaci strzelectwa.
     Była to impreza o charakterze rekreacyjno-świątecznym, jednak tam gdzie broń, w naturalny sposób pojawia się rywalizacja sportowa. Świadczą o tym bardzo wysokie wyniki uczestników zawodów. Przy okazji turnieju zawodniczki klubu – Agnieszka Kędzierska i Katarzyna Klimek odebrały zaległe medale Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Strzelectwie Sportowym.
     Poza rywalizacją sportową, w tle czuć było już atmosferę świąt. Każdy
z uczestników otrzymał drobne upominki, a także kawę, herbatę i wyborne ciasto. Kika rodzajów smacznych wypieków trafiło do nas z Brodnicy. Fundatorem słodkości był przyjaciel klubu – pan Jacek Piersa właściciel piekarni „Krzyś” – http://www.piekarnia-krzys.pl/
     Podczas turnieju gościliśmy również przedstawicieli mediów. Reporterzy Telewizji Kablowej prowadzili wywiady z zawodnikami, rodzicami oraz prezesem klubu. Relacja na stronie internetowej: http://www.tvsm.pl/index.php?go=video&folder=sportowy
będzie dostępna od 23.12.2010 r. Ponadto serwis fotograficzny, jak zwykle na najwyższym poziomie, zapewnił nam pan Gerard Szukay.
     Dla kronikarskiego obowiązku podajemy zwycięzców.
W kategorii dorośli:
    1. miejsce – Anna Krzyżykowska
    2. miejsce – Damian Zbrzeźny
    3. miejsce – Mirosław Kędzierski
W kategorii uczniowie:
    1. miejsce – Milena Trelewicz
    2. miejsce – Kamil Kędzierski
    3. miejsce – Kamil Narewski

Najlepszym zawodnikiem, a właściwie zawodniczką turnieju okazała się
pani Anna Krzyżykowska
GRATULUJEMY