start
sponsorzy

kontakt z klubem

© 2007-2009 by WM

MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB STRZELECKI "SAGITTARIUS"

FERIE Z SAGITTARIUSEM

Podobnie jak w roku ubiegłym, drugi tydzień ferii zimowych członkowie Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Strzeleckiego „Sagittarius” spędzali na swojej strzelnicy.
      Jak się okazało, największym przeciwnikiem naszych zawodników okazała się panująca epidemia grypy. Nie przeszkodziło to jednak najwytrwalszym w regularnym uczestnictwie podczas zajęć. Poza strzelaniem wykorzystywano stanowiska komputerowe. Były też i inne formy spędzania czasu. Otóż nasi członkowie, obecnie uczniowie szkół ponadgimnazjalnych pomagali swoim gimnazjalnym koleżankom
w walce z… zadaniami z chemii – ku obopólnemu zadowoleniu.

W dniu 24 lutego br. w Nowościach Grudziądzkich ukazała się wzmianka
o prowadzonych na strzelnicy zajęciach.

Ukoronowaniem cyklu spotkań był wyjazd na strzelnicę zawsze nam pomocnego bydgoskiego „Zawiszy”. Wyjazd doszedł do skutku dzięki pomocy członków Zarządu. Swoich samochodów do przewiezienia młodzieży użyczyli – Mirosław Kędzierski, Andrzej Stańczyk, Jacek Treichel.