start
sponsorzy

kontakt z klubem

© 2007 by WM

MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB STRZELECKI "SAGITTARIUS"

RUNDA GIMNAZJADY (19.10.2007)

19 października 2007 r. na strzelnicy Międzyszkolnego Klubu Strzeleckiego „Sagittarius” w Mniszku w odbyła się kolejna runda zawodów z broni pneumatycznej – „Gimnazjada strzelecka – 2007”
      Po raz kolejny najlepszymi okazali się gospodarze – Gimnazjum nr 1.

Cykl zawodów finansowany jest ze środków: Ministerstwa Obrony Narodowej, Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Gminy Miasto Grudziądz.

Ostatnie zawody 23.11.2007r. Całość zawodów zostanie podsumowana na początku grudnia uroczystym wręczeniem pucharów i dyplomów oraz nagród rzeczowych dla zwycięskich drużyn i zawodników.

Firmy grudziądzkie zainteresowane wsparciem działalności klubu zapraszamy do współpracy i nawiązania kontaktu.

Członkowie MKS LOK „Sagittarius” z trenerem podczas rozpoczęcia zawodów Uczestnicy zawodów na strzelnicy