Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Zebrania i dni otwarte

HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

 

Zebrania we wszystkich grupach wiekowych szkoły ustala indywidualnie wychowawca w następujących miesiącach: wrzesień, grudzień, marzec, maj.

Plenarne zebranie Rady Rodziców (wybrane trójki klasowe) - w razie potrzeb.

 

HARMONOGRAM INDYWIDUALNYCH SPOTKAŃ Z RODZICAMI

 

NAZWISKO

NAUCZYCIELA

DZIEŃ

TYGODNIA

GODZINA

DYŻURU

Szymańska Iwona

poniedziałek

10.45-11.30

Kołtun Anita

poniedziałek

9.50-10.35

Stempień Anna

wtorek

9.50-10.35

Krajinska Barbara

czwartek

9.50-10.35

Maj Mariusz

wtorek

11.50-12.35

Wiśniewska Anna

czwartek

9.50-10.35

Bogalecki Wojciech

środa

8.55-9.40

Gzella Krzysztof

wtorek

9.50-10.35

Grajewska Marita

poniedziałek

8.55-9.40

Gzella Agnieszka

wtorek

10.45-11.30

Figura Hanna

środa

11.50-12.35

Czubaszek Elżbieta

poniedziałek

9.50-10.35

Matus Hanna

wtorek

10.45-11.30

Tadrowska Aneta

wtorek

9.50-10.35

Szulc - Lewandowska Hanna

wtorek

11.50-12.35

Makowska Beata

czwartek

11.50-12.35

Stodolska Halina

wtorek

10.45-11.30

Lisewska Dorota

poniedziałek

9.50-10.35

Górecki Paweł

środa

10.45-11.30

Gralak Sylwia

wtorek

11.50-12.35

Dobrzyńska - Pakowska Anna

wtorek

8.55-9.40

Zygadlewicz Witold

poniedziałek

12.35-13.30

Redmer Grażyna

poniedziałek

8.55-9.40