BIP SP11

Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu w klasach I-III w roku szkolnym 2017/2-18

21 czerwca 2018 roku odbył się apel podsumowujący naukę i zachowanie uczniów z klas I-III w roku szkolnym 2017/2018.

Wśród uczniów klas najmłodszych najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

Klasa Ia

Konrad Czyrynda, Kalina Gutkowska, Igor Chojnowski, Wiktoria Kaszuba, Marta Rabanowska, Maja Kerber

Wzorowe zachowanie: Patrycja Surmacz, Maria Skowrońska , Jakub Jankowski

Klasa Ib

Martyna Ciechanowska, Maja Michalak, Amelia Zakrzewska, Laila Kossand, Karolina Klimek, Hubert Kujaczyński, Przemysław Świerżyński

Wzorowe zachowanie: Dominik Czerwiński, Nikodem Wasilewski, Patrycja Jastrzębska, Kacper Michalski

Klasa IIa

Daniel Majka, Adam Pepliński, Gracjan Sielski

Wzorowe zachowanie: Gaja Gibas, Wiktor Knak, Nina Podlińska, Zuzanna Sinicka, Jakub Witkowski

Klasa IIIa

Sandra Chojnacka, Małgorzata Jasińska, Aleksandra Jaworska, Zofia Robaczewska, Wiktoria Ścibińska

Wzorowe zachowanie: Julia Gzella, Klaudia Ryszkowska, Julia Szynert, Wiktoria Wiśniewska

Klasa IIIb

Jakub Adamczewski, Nadia Lewandowska, Maja Radziszewska, Julia Rakowska

Wzorowe zachowanie: Dominika Pożoga

Uczniowie, którzy wyróżnili się największą aktywnością w zbiórce surowców wtórnych:

Makulatura:

I miejsce - Julia Gzella IIa

II miejsce – Julia Rakowska IIIb

III iejsce – Igor Chojnowski Ia

Baterie:

I miejsce – Aleks Grala

II miejsce - Błażej Kiliszek IIa

III miejsce - Daniel Majka IIa

Zakrętki:

I miejsce – Daniel Majka IIa

II miejsce - Sinicka Zuzanna IIa

III miejsce - Patrycja Jastrzebska Ib

Puchar Dyrektora Szkoły otrzymała klasa I a , której wychowawczynią jest pani Iwona Szymańska   oraz klasa II a, której wychowawczynią jest pani Barbara Krajinska.

Wyniki współzawodnictwa o tytuł EKOKLASY

,,Rośliny chronione’’- konkurs plastyczny

I miejsce Nadia Lewandowska i Julia Rakowska kl. IIIb

II miejsce Nina Podlińska i Joanna Wydrzyńska kl. IIa

III miejsce Jakub Piotrowski i Mikołaj Melerowski kl. Ia

,,Moje ulubione zwierzątko’’ - konkurs plastyczny

I miejsce – Mikołaj Lewandowski kl. IIIb

II miejsce – Maria Michalska kl. Ia

III miejsce – Kalina Gutkowska kl. Ia

,,Turniej wiedzy o tematyce ekologiczno- zdrowotnej’’

I miejsce - Maja Radziszewska i Jakub Adamczewski kl.IIIb

II miejsce – Wiktoria Ścibińska i Jacek Grunt kl. IIIa

III miejsce Fiip Oskroba i Konrad Czyrynda kl. Ia

W podsumowaniu konkursów ostatecznie I miejsce i tytuł EKOKLASY otrzymała klasa Ia.

Pani wice dyrektor Małgorzata Binder przez cały rok szkolny monitorowała frekwencję uczniów. Wśród uczniów klas najmłodszych 100%- ową frekwencją wykazali się trzej uczniowie i są to:

Filip Oskroba kl Ia

Daniel Majka kl. IIa

Adam Pepliński kl. IIa

Najwyższą frekwencję uzyskała klasa Ia i otrzymała dyplom oraz słodki upominek.

Na zakończenie apelu uczniowie z kl. IIIa, IIIb oraz Ia przygotowali część artystyczną.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji !