21 czerwca 2018 roku odbył się apel podsumowujący naukę i zachowanie uczniów z klas I-III w roku szkolnym 2017/2018.
Wśród uczniów klas najmłodszych najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:
Klasa Ia
Konrad Czyrynda, Kalina Gutkowska, Igor Chojnowski, Wiktoria Kaszuba, Marta Rabanowska, Maja Kerber
Wzorowe zachowanie: Patrycja Surmacz, Maria Skowrońska , Jakub Jankowski
Klasa Ib
Martyna Ciechanowska, Maja Michalak, Amelia Zakrzewska, Laila Kossand, Karolina Klimek, Hubert Kujaczyński, Przemysław Świerżyński
Wzorowe zachowanie: Dominik Czerwiński, Nikodem Wasilewski, Patrycja Jastrzębska, Kacper Michalski
Klasa IIa
Daniel Majka, Adam Pepliński, Gracjan Sielski
Wzorowe zachowanie: Gaja Gibas, Wiktor Knak, Nina Podlińska, Zuzanna Sinicka, Jakub Witkowski
Klasa IIIa
Sandra Chojnacka, Małgorzata Jasińska, Aleksandra Jaworska, Zofia Robaczewska, Wiktoria Ścibińska
Wzorowe zachowanie: Julia Gzella, Klaudia Ryszkowska, Julia Szynert, Wiktoria Wiśniewska
Klasa IIIb
Jakub Adamczewski, Nadia Lewandowska, Maja Radziszewska, Julia Rakowska
Wzorowe zachowanie: Dominika Pożoga
Uczniowie, którzy wyróżnili się największą aktywnością w zbiórce surowców wtórnych:
Makulatura:
I miejsce - Julia Gzella IIa
II miejsce – Julia Rakowska IIIb
III iejsce – Igor Chojnowski Ia
Baterie:
I miejsce – Aleks Grala
II miejsce - Błażej Kiliszek IIa
III miejsce - Daniel Majka IIa
Zakrętki:
I miejsce – Daniel Majka IIa
II miejsce - Sinicka Zuzanna IIa
III miejsce - Patrycja Jastrzebska Ib
Puchar Dyrektora Szkoły otrzymała klasa I a , której wychowawczynią jest pani Iwona Szymańska oraz klasa II a, której wychowawczynią jest pani Barbara Krajinska.
Wyniki współzawodnictwa o tytuł EKOKLASY
,,Rośliny chronione’’- konkurs plastyczny
I miejsce Nadia Lewandowska i Julia Rakowska kl. IIIb
II miejsce Nina Podlińska i Joanna Wydrzyńska kl. IIa
III miejsce Jakub Piotrowski i Mikołaj Melerowski kl. Ia
,,Moje ulubione zwierzątko’’ - konkurs plastyczny
I miejsce – Mikołaj Lewandowski kl. IIIb
II miejsce – Maria Michalska kl. Ia
III miejsce – Kalina Gutkowska kl. Ia
,,Turniej wiedzy o tematyce ekologiczno- zdrowotnej’’
I miejsce - Maja Radziszewska i Jakub Adamczewski kl.IIIb
II miejsce – Wiktoria Ścibińska i Jacek Grunt kl. IIIa
III miejsce Fiip Oskroba i Konrad Czyrynda kl. Ia
W podsumowaniu konkursów ostatecznie I miejsce i tytuł EKOKLASY otrzymała klasa Ia.
Pani wice dyrektor Małgorzata Binder przez cały rok szkolny monitorowała frekwencję uczniów. Wśród uczniów klas najmłodszych 100%- ową frekwencją wykazali się trzej uczniowie i są to:
Filip Oskroba kl Ia
Daniel Majka kl. IIa
Adam Pepliński kl. IIa
Najwyższą frekwencję uzyskała klasa Ia i otrzymała dyplom oraz słodki upominek.
Na zakończenie apelu uczniowie z kl. IIIa, IIIb oraz Ia przygotowali część artystyczną.
Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji !