BIP SP11

Podsumowanie wyników w klasach 4-7 i gimnazjum

20180621 09475021 czerwca odbył się apel, podczas którego podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu. W tradycji naszej szkoły to szczególny dzień – dzień nagradzania i składania podziękowań. Z dumą możemy powiedzieć, że stypendium naukowe otrzymało 11 uczniów szkoły podstawowej i 3 z klas II gimnazjum

1. Wiktoria Heyduk z klasy IV C

2. Oliwia Borowiecka z klasy IV B

3. Julian Dąbrowski z klasy VB

4. Paweł Pawski z klasy VA

5. Dawid Pawłowski z klasy VB

6. Radosław Sitkowski z klasy Va

7. Martyna Kliwer z klasy VA

8. Natalia Langowska z klasy VI A

9. Weronika Klawczyńska z klasy VII A

10.Wiktoria Krzysiak z klasy VII A

11. Piotr Wolentarski z klasy VII B

W gimnazjum:

12. Tomasz Wolentarski z klasy II B wzorowe zachowanie

13. Mateusz Kozłowski z klasy II B

14. Robert Kozłowski z klasy II A

Pani wicedyrektor wraz z przedstawicielami Straży Miejskiej wręczyła karty rowerowe.

W dalszej części apelu nagrodzeni zostali uczniowie z najwyższą frekwencją. Nagrodę za najwyższą frekwencję odebrała klasa 4b z wychowawczynią p. Jolantą Świerszczko i II b – wychowawczyni p. Grażyna Redmer.

Najwyższą średnią w szkole podstawowej uzyskała klasa 4c, w gimnazjum IIIb.

Podziękowaliśmy też uczniom za makulaturę, zakrętki i działalność charytatywną. Nagrodziliśmy laureatów konkursów – historycznych, językowych, matematycznych, geograficznych, ortograficznych, BRD oraz uczniów odnoszących sukcesy w sporcie i turystyce pieszej.

Na zakończenie wręczono puchary w ramach projektu „Ekoklasa”. Tytuł „Ekoklasa 2018” zdobyła klasa 5b, której wychowawczynią jest p. Agnieszka Gzella i III b – wychowawca p. Adrian Woźniak.

Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła klasa 7a – wychowawczyni p. Hanna Figura i II b – wychowawczyni p. Grażyna Redmer.

Hanna Figura