Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

PODZIĘKOWANIA

1Składamy serdeczne podziękowania za przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszej szkoły za rok 2016 i będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo wesprzeć nasze edukacyjne działania w przyszłym roku.  Jesteście Państwo wspaniali i macie ogromne serce dla naszych dzieci. Jest nam bardzo miło, że dotąd tak wiele osób dostrzega zalety naszej szkoły i wspomaga nas w codziennej pracy.

Jednocześnie informujemy, że otrzymane środki w całości wpłynęły na konto Rady Rodziców z przeznaczeniem wyłącznie dla uczniów. W 2018 roku planujemy przeznaczyć pozyskane fundusze na unowocześnienie pracowni.

Zachęcamy Państwa, aby również w tym roku włączyć się do akcji 1% na rzecz naszej szkoły.
Wykaz osób, które przekazały 1% podatku na rzecz Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Grudziądzu (wcześniejsza nazwa), obecnie prosimy wpisywać Szkoła Podstawowa nr 11 w Grudziądzu:

Bajor Wiesław

Budzyńska Monika

Chomicz Bernadeta Roman

Dachowski Mariusz

Deręgowscy Tatiana Wojciech

Długońska Hanna

Gadomscy Danuta Jan

Gadomscy Monika Krzysztof

Gall Hanna Marek

Gall Paweł

Holc Michał

Jankowski Rafał

Jurzysta Beata Krzysztof

Jurzysta Łukasz

Kalinowscy Agnieszka Patryk

Kalinowscy Hanna Grzegorz

Kamiński Sławomir

Klimek Beata Adam

Kołodziejczak Sławomir

Krajinska Barbara

Krawczyński Tomasz

Kuich Mateusz

Kuich Paulina

Kuich Teresa Jerzy

Kurkowska Paulina

Lamparscy Zdzisława Jerzy

Maj Mariusz

Marszewska Natalia

Mastalarek Henryk

Mastalarek Krystyna

Mokwa Anna Łukasz

Neumann-Kołodziejczak Dorota

Niebojewski Justyna Arkadiusz

Nowak Magdalena Sławomir

Olesiewicz Anna

Pasternak Paweł

Piękoś Mikołaj

Piskorowska Agnieszka

Przyborowscy Krystyna Adam

Przyborowski Tomasz

Przyłuski Leszek

Redmer Grażyna

Rożnowski Bartosz

Sieradzcy Danuta Zenon

Simionkowski Arnold

Surmacz Beata Piotr

Szczepkowscy Teresa Zenon

Śliwińska Mariola

Topolewski Norbert

Treichel Marlena i Jacek

Wiśniewska Anna

Wojtas Ireneusz

Wronka Krystyna Władysław

Wydrzyńscy Jadwiga Tadeusz

Zawieracz Michał

Zawieracz Tomasz

Ziółkowscy Katarzyna Jarosław

5 osób nie wyraziło zgody na udostępnienie swojego nazwiska.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie pieniądze pozyskane ze zbiórki makulatury również wpływają na Radę Rodziców. Zachęcamy do zbiórki.