BIP SP11

Akcja „Warto być bohaterem” i zabawa charytatywno-andrzejkowa.

123 listopada 2017 odbyła się w naszej szkole zabawa charytatywno-andrzejkowa. Wychowawcy spotkali się w salach ze swoimi uczniami, którzy zorganizowali różnego rodzaju konkurencje. Następnie wszyscy udali się na zabawę, która po raz pierwszy odbyła się w naszej nowej hali sportowej. Imprezę otworzył odtańczony przez wszystkich polonez oraz taniec belgijski. Urozmaiceniem zabawy były iluminacje świetlne, które wyglądały imponująco w dużej, przyciemnionej hali.

Dziękujemy uczniom i ich rodzinom za przygotowanie słodkości. Oto oni:

1. Weronika Klawczyńska

2. Wiktoria Krzysiak