BIP SP11

Zakończenie roku szkolnego w klasach I-III

DSC 032323 czerwca  w klasach I-III odbył się uroczysty apel, na którym podsumowano i nagrodzono osiągnięcia uczniów.

Dyplom „wzorowego ucznia” otrzymali:

klasa I a

Skrypka Mariia

Suchan Dawid

Ścibiński Marcel

Nagrodzono również klasę, której uczniowie przeczytali w tym roku szkolnym najwięcej książek. Miło poinformować nam, że zaszczytne I miejsce zdobyła klasa II a.

Były też nagrody za aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych. Najwięcej surowców zebrali następujący uczniowie:

Nakrętki

Kukliński Franciszek klasa II b

Baterie

Drozd Filip klasa III a

Makulatura

Niegórski Antoni klasa II a

Najwyższą frekwencję w bieżącym roku szkolnym miała klasa II b, a żadnego dnia w szkole nie opuścił uczeń klasy II a – Aleks Lagocki.

Na zakończenie ogłoszono, która klasa zdobyła „Puchar Dyrektora”. Na to trofeum uczniowie ciężko pracowali cały rok szkolny. Pod uwagę brane były osiągnięcia w nauce i zachowaniu, udział w konkursach, czytelnictwo, a także zaangażowanie w zbiórce surowców wtórnych.

Na moment wręczenia pucharu przez Panią Dyrektor dzieci czekały z ogromną niecierpliwością.

Puchar Dyrektora w klasach pierwszych zdobyła

KLASA   I A

Puchar Dyrektora w klasach drugich i trzecich zdobyła

KLASA   II B

Po wręczeniu wszystkich nagród i wyróżnień obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez klasy drugie. Zwieńczeniem całej uroczystości było wspólne wykonanie wakacyjnej piosenki.

Kochani Uczniowie! Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Życzymy Wam wspaniałych wakacji! Do zobaczenia !