06/24 2020

Podziękowania

image 1Dyrekcja i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu pragną wyrazić podziękowanie wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania, mobilizowanie swojego dziecka do wykonywania ćwiczeń, zadań, projektów utrwalających dotychczasową wiedzę i umiejętności, a także za pomoc umożliwiającą dalszą realizację podstawy programowej.

Rok szkolny, który powoli dobiega końca był wyjątkowo dziwny i nieprzewidywalny. Trudna sytuacja związana z koronawirusem była dla nas wszystkich ogromnym wyzwaniem, dlatego tym bardziej dziękujmy za zrozumienie i wzajemną życzliwość. Każdy z nas starał się sprostać nowej rzeczywistości. Zdalna edukacja nauczyła nas nowych umiejętności, jednak wszyscy marzymy o powrocie do normalności.

Choć wszyscy byliśmy mocno obciążeni nową rzeczywistością, pamiętaliśmy, że nasze dzieci na nas liczyły się najbardziej. Wspieraliśmy je, pomagaliśmy, ale również dyscyplinowaliśmy, aby cały proces zdalnego nauczania był owocny szczególnie dla nich! Efektem wspólnej pracy jest 100% uczniów promowanych, 95 świadectw z wyróżnieniem i mnóstwo dyplomów dla uczniów za udział w konkursach.

Wszystkim Rodzicom składamy wyrazy wdzięczności za współpracę.

Życzymy dużo zdrowia i udanych wakacji!

indeks