11/16 2020

Konkurs Kampania społeczna „Rodzina zastępcza – bezpiecznym domem”

miMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu zaprasza do udziału w konkursie na

„Imię dla Misia – Maskotki Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej”

 

1. Kto może wziąć udział?

Uczniowie szkół podstawowych z terenu Grudziądza.

2. Co jest przedmiotem konkursu?

Przedmiotem Konkursu jest wymyślenie ciekawego, oryginalnego imienia dla misia – maskotki organizatora rodzinnej pieczy zastępczej.

3. Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości „Konkurs na Imię dla Misia – Maskotki Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej” bądź osobiście do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu, ul. Waryńskiego 32-36, pok. nr 201 (budynek firmy Grudziądzkiego Parku Przemysłowego), w kopercie z dopiskiem „Konkurs na Imię dla Misia – Maskotki Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej”, w terminie od dnia ogłoszenia konkursu do dnia 18.11.2020 r. do godziny 15:30.

4. Szczegóły Konkursu.

Regulamin Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie internetowej Organizatora http://www.mopr.grudziadz.pl/ w zakładce Aktualności oraz w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Grudziądzu, w budynku firmy Grudziądzkiego Parku Przemysłowego ul. Waryńskiego 32-36, pok. nr 201.

Dla Zwycięzcy Konkursu przewidujemy nagrodę rzeczową.

sfinansowano ze środków Fundacji EY