dokumenty szkoły

sport szkolny

z życia szkoły

© 2012 by WM

Dawid Wacławski - zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego  konkursu przedmiotowego z historii!!!
(7.12.2012)

7 grudnia 2012 r. Dawid Wacławski - uczeń klasy III a, jako jedyny reprezentant naszego gimnazjum, wziął udział w etapie rejonowym konkursu przedmiotowego z historii i jako jeden z pięciorga uczniów z Grudziądza będzie miał szansę 12 marca 2013 r. na zdobycie tytułu laureata konkursu przedmiotowego, ponieważ osiągnął wynik wyższy niż wymagane 75% punktów w etapie rejonowym. Jest to spore osiągnięcie, bo test konkursowy okazał się za trudny dla ponad 80% uczestników, którzy nie awansowali dalej !!!
     Warto przypomnieć, że w etapie wojewódzkim tytuł finalisty otrzymuje uczeń który zdobędzie 30% punktów, natomiast tytuł laureata przysługuje uczniowi, który zdobędzie minimum 80% punktów, dzięki czemu będzie on zwolniony z części egzaminu gimnazjalnego i przyjęty do wybranej przez siebie szkoły w pierwszej kolejności.

Gratulując Dawidowi obecnego sukcesu, życzymy Mu następnego w tym ostatnim „kroku”  ku tytułowi laureata w marcu 2013 r.

Paweł Górecki