dokumenty szkoły

sport szkolny

z życia szkoły

© 2012 by WM

Gimnazjum nr 1 SZKOŁĄ SUKCESU!
(25.06.2012)

Sukces w  czerwcu i jeszcze większa radość po ogłoszeniu wyników egzaminu gimnazjalnego.

Osiągnęliśmy z wszystkich części egzaminu gimnazjalnego wyniki wyższe od średnich wyników Miasta Grudziądza, województwa i kraju!!!

Mamy ogromną świadomość, że przygotowując młodzież naszej szkoły do szkoły ponadgimnazjalnej, dajemy im szansę dobrej edukacji, którą potwierdzają ostatecznie bardzo dobre wyniki egzaminu gimnazjalnego.
     Na sukces naszych uczniów złożyło się wiele czynników. Jest to przede wszystkim ogromne zaangażowanie nauczycieli, uczniów oraz wsparcie rodziców. Różnorodność zajęć pozalekcyjnych w naszej szkole w wyraźny sposób podniosła  jakość uczenia. Wprowadzenie systemowego sposobu zaliczania wszystkich sprawdzianów, wielość próbnych  testów i badań wyników nauczania wpłynęła na wyniki egzaminu z wszystkich jego części.
     Szczególne podziękowania należą się nauczycielom, którzy zawsze wspierają swych uczniów, nawet w najtrudniejszych momentach. Nie możemy zapomnieć także o rodzicach, oni zawsze wierzą w sukces, nawet ten najtrudniejszy do osiągnięcia i samych uczniach, dla których ten pierwszy ważny egzamin zakończył się pomyślnie.
     Wyniki egzaminu gimnazjalnego w naszej szkole i zmienne EWD (edukacyjna wartość dodana) świadczą, że efektywność nauczania jest wysoka. Każdy uczeń w naszej szkole pogłębia wiedzę i rozwija się.

Gratulujemy uczniom i nauczycielom!