dokumenty szkoły

OBCHODY DNIA JĘZYKA NIEMIECKIEGO W ZSO NR 1 W GRUDZIĄDZU
we współpracy z projektem „ DEUTSCH-WAGEN-TOUR” Z OLSZTYNA
(17.06.2011)

Dnia 17.06.2011r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Języka Niemieckiego.
      W specjalnie na ten dzień udekorowanej sali uczniowie przedstawili prezentację multimedialną nt. naszej szkoły i obchodzonego co roku Europejskiego Dnia Języków. Nasz zespół taneczny „Quick&Slow” zaprezentował układ taneczny do piosenek Jana Delay i Matthiasa Reima.
      Mieliśmy również okazję gościć w naszej szkole panią Karin Heckle – lektorkę języka niemieckiego, a tym samym koordynatorkę projektu „Deutsch-Wagen-Tour” z Olsztyna. Uczniowie z klas I-II gimnazjum mogli na żywo skonfrontować swoje umiejętności językowe, uczestniczyć w ciekawych ćwiczeniach i zabawach z językiem niemieckim. Za udział w konkursach uczniowie otrzymali piłki, koszulki z logo projektu i wiele innych nagród.
      To był naprawdę udany dzień!!!

Dziękujemy wszystkim pomysłodawcom „Deutsch-Wagen-Tour”
i prosimy o więcej!

Hanna Matus, Agata Jasińska