© 2013 by WM

Dawid Wacławski na uroczystości nagrodzenia laureatów w Ratuszu
 (18.06.2013)

Laureaci konkursów i olimpiad ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych otrzymali nagrody. Uroczystość z udziałem wyróżnionych uczniów i ich opiekunów zorganizowano 18 czerwca w Ratuszu. Wyróżnienia i nagrody wręczał Prezydent Grudziądza Robert Malinowski.

- Pasja z jaką przygotowywaliście się do konkursów oraz wiedza, którą się wykazaliście zasługuje na szczególne wyróżnienie. Gratuluję Wam sukcesów na polu nauki i dalszego rozwoju w tym zakresie. Z kolei opiekunom i wychowawcom gratuluję wspaniałej pracy z podopiecznymi - mówił prezydent.

Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń z naszego gimnazjum Dawid Wacławski - laureat konkursu przedmiotowego z historii pod kierownictwem Pana Pawła Góreckiego.      Przebieg uroczystości uświetnił występ zespołu wokalnego ze Studia Artystycznego Piosenkarnia w Grudziądzu.

Gratulujemy!

Paweł Górecki