© 2013 by WM

Podsumowanie XIII edycji miejskiego konkursu ekologicznego „CHROŃMY ŚRODOWISKO” zorganizowanego przez
Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu
(13.06.2013)

W dniach 13 czerwca 2013 r. w siedzibie Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu odbyło się uroczyste podsumowanie miejskiego konkursu ekologicznego pn. „CHROŃMY ŚRODOWISKO”. Konkurs polegał na całorocznej, systematycznej zbiórce surowców wtórnych, a zwłaszcza szkodliwych odpadów – zużytych baterii. Miło nam poinformować, że w kategorii szkół gimnazjalnych nasze uczennice: Klaudia Wierzchosławska z kl. III a zajęła I miejsce i Monika Kozłowska z kl. III b zajęła II miejsce, natomiast w kategorii szkół podstawowych nasza uczennica Agnieszka Żywiecka z kl. V b zajęła III miejsce. Wysokie notowania uzyskali również uczniowie klas I – III szkoły podstawowej. Są to: Martyna Zielińska z kl. II a i Konrad Kołodziejczyk z kl. III a, którzy otrzymali wyróżnienia. Oprócz dyplomów uczniowie otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe: gry edukacyjne, łyżworolki, zestawy do gry badmintona, piłkę do ćwiczeń fitness, skakanki.

Wspólne zdjęcie zdobywców nagród

WSZYSTKIM ZDOBYWCOM NAGRÓD SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Uroczystość wręczenia nagród została ubogacona poczęstunkiem, w postaci pieczonych kiełbasek, które można było sobie przygotować na ognisku. Był też słodki poczęstunek.

Moment wręczenia dyplomów i nagród

Opiekun SK LOP:
WITOLD ZYGADLEWICZ