© 2012 by WM

Podsumowanie sezonu turystycznego 2012
(8.12.2012)

Po raz kolejny Gimnazjum pierwsze!!!,
a szkoła podstawowa czwarta w tegorocznej klasyfikacji szkół
o Puchar Komisji Turystyki Pieszej za rok 2012.

W dniu 8 grudnia 2012 r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w ostatnim w bieżącym roku kalendarzowym rajdzie poświęconym podsumowaniu współzawodnictwa szkół o PUCHAR KOMISJI TURYSTYKI PIESZEJ ODDZIAŁU PTTK W GRUDZIĄDZU za rok 2012.
    Tym razem na trasie wiodącej z pętli tramwajowej w Tarpnie przez Fort Tarpno i Nową Wieś do Klubu Centrum Szkolenia Logistyki było dość zimno. W Klubie CSL w Grudziądzu czekał na nas gorący posiłek, a następnie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia PUCHARÓW, dyplomów i upominków tegorocznym zwycięzcom i wyróżnionym szkołom uczestniczącym w zmaganiach na trasach pieszych wędrówek.
     Nagrody, dyplomy i puchary wręczali przedstawiciele Wojskowego Koła PTTK „OSeSek” wraz z jego Prezesem Ryszardem Fierkiem na czele.
     Miło nam poinformować, że w tegorocznych zmaganiach Gimnazjum nr 1 po raz kolejny zajęło - I miejsce, a Szkoła Podstawowa nr 11 zdobyła miejsce IV, również pucharowe.

SERDECZNE GRATULACJE
dla wszystkich uczestników zmagań rajdowych w roku 2012.

Dyplom dla Gimnazjum nr 1 za zajęcie I miejsca
i dla Szkoły Podstawowej nr 11 za IV miejsce

Wyniki osiągnięte przez nasze szkoły:
- Gimnazjum nr 1 (zajęło 1 miejsce) – 630 punktów w 8 imprezach – 106 uczestników, (ogółem uczniowie gimnazjum wzięli udział w 13 imprezach ze 161uczestnikami).
- Szkoła Podstawowa nr 11 (zajęła 4 miejsce) – 631 punktów w 8 imprezach – 168 uczestników (ogółem uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w 13 imprezach z 253 uczestnikami).

Dziękując wszystkim uczniom za tak liczny udział w pieszych wędrówka w roku 2012 – zapraszamy na kolejne zmagania w roku 2012.

Do zobaczenia na trasach w nowym roku !!!

Opiekun koła turystycznego:
WITOLD ZYGADLEWICZ