WYNIKI KONKURSU WIEDZY O ZDROWIU
I UZALEŻNIENIACH
zorganizowanego w związku z obchodami
DNIA DLA ZDROWIA pn.
"Promujemy zdrowy styl życia, wolny od nałogów"
(29.10.2012)
HONOROWY PATRONAT:
- PREZYDENT GRUDZIĄDZA
- DYREKTOR CENTRUM PROFILAKTYKI I TERAPII W GRUDZIĄDZU
Wyniki
indywidualne dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11
Wyniki indywidualne dla uczniów
Gimnazjum nr 1
Wyniki zespołowe dla SP 11 i Gim 1
Wręczenie nagród i dyplomów nastąpi
podczas obchodów
DNIA DLA ZDROWIA
Organizatorzy: Szkolne Koło LOP
Szkoła Podstawowa
1. Kinga Tomasik |
kl. IV b |
18
punktów |
Emilia Koss |
kl. VI a |
18
punktów |
2. Nicola Dejko |
kl. IV a |
17,5
punkta |
3. Joanna Rusak |
kl. IV b |
17
punktów |
Filip Szumiłowski |
kl. V a |
17
punktów |
Jonasz Wierzbanowski |
kl. VI a |
17
punktów |
Wiktoria Strojna |
kl. VI b |
17
punktów |
|
|
|
4. Krystian Woźniak |
kl. IV b |
16,25
punkta |
5. Oliwia Macierzyńska |
kl. VI b |
16
punktów |
|
|
|
6. Emilia Rogowska |
kl. IV a |
15,75
punkta |
7. Przemysław Kalinowski |
kl. IV a |
15
punktów |
Natalia Kminikowska |
kl. V b |
15
punktów |
Julia Deręgowska |
kl. V b |
15
punktów |
8. Oliwia Żmijewska |
kl. V a |
14
punktów |
9. Agnieszka Żywiecka |
kl. V b |
13
punktów |
Wiktoria Pruszkowska |
kl. VI b |
13
punktów |
10. Martyna Koza |
kl. V a |
10
punktów |
11. Oliwia Bronisławska |
kl. VI a |
9
punktów |
WSZYSTKIM UCZESTNIKOM
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
ZWYCIĘZCOM I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY DOBREGO WYNIKU!!!
w górę
Gimnazjum
1. Natalia Janz |
kl. III a |
13
punktów |
Kinga
Chmielewska |
kl. III b |
13
punktów |
Grzegorz Ciastek |
kl. III a |
13
punktów |
2.
Zuzanna
Szumiłowska |
kl. I b |
12
punktów |
Aneta Ceglińska |
kl. I b |
12
punktów |
Magdalena Rujner |
kl. II b |
12
punktów |
Patrycja Matus |
kl. III b |
12
punktów |
Paweł Warzyński |
kl. III a |
12
punktów |
3. Kamila
Piórkowska |
kl. I b |
10
punktów |
Marcin Czyżykowski |
kl. I a |
10
punktów |
|
|
|
4. Oliwia
Macierzyńska |
kl. I a |
9
punktów |
Paweł
Olesiewicz |
kl. II b |
9
punktów |
Kamil
Kazanowski |
kl. II b |
9
punktów |
5. Paulina Pożoga |
kl. I a |
8
punktów |
6. Angelika
Wilamowska |
kl. II a |
7
punktów |
7. Mikołaj
Wein |
kl. II a |
6
punktów |
8. Marta
Urbanowska |
kl. II a |
5
punktów |
Paweł
Oleszak |
kl. III b |
5
punktów |
WSZYSTKIM
UCZESTNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
ZWYCIĘZCOM I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY DOBREGO
WYNIKU!!!
w górę
Wyniki zespołowe
Szkoła Podstawowa |
|
|
|
1. Klasa IV b |
51 punktów |
|
2. Klasa IV a |
48 punktów |
|
3. Klasa VI b |
46 punktów |
|
4. Klasa
VI a |
44 punkty |
|
5. Klasa
V b |
43 punkty |
|
6.
Klasa V a |
41 punktów |
|
|
|
|
Gimnazjum |
|
|
|
1. Klasa III a |
38 punktów |
|
2. Klasa I b |
34 punky |
|
3. Klasa II b |
30 punkty |
|
Klasa III b |
30 punktów |
|
5. Klasa I a |
27 punktów |
|
6. Klasa II a |
18 punktów |
|
WSZYSTKIM
UCZESTNIKOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
ZA UDZIAŁ W KONKURSIE!!!
ZWYCIĘZCOM I WYRÓŻNIONYM GRATULUJEMY DOBREGO
WYNIKU!!!
w górę
Organizatorzy:
Szkolne Koło LOP
|