nasz patron

aktualizacja 2013

© 2013 by KG

TEST Z PUCHATKIEM

W dniach od 18 do 22 listopada uczniowie klas pierwszych przystąpili do Ogólnopolskiego Testu Wiedzy o Bezpieczeństwie.

Dla wszystkich Pierwszoklasistów Puchatek przygotował w tym roku kolejny test dla „pierwszaków- bystrzaków”. To doskonała okazja, by utrwalić wiadomości zdobyte w szkole w ramach programu Klub Bezpiecznego Puchatka o tym, jak unikać zagrożeń podczas drogi do szkoły, w szkole i w domu.

Puchatek przygotował 15 pytań w formie pisemnej, jak i obrazkowej. Można było również odsłuchać pytania, które były czytane przez lektora. Do każdego pytania podane były trzy odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawidłowa. Po zakończeniu testu każdy z uczestników otrzymał informację, ile poprawnych odpowiedzi wybrał.

Więcej informacji o programie dostępne na stronie: www.bezpiecznypuchatek.pl

Zachęcamy do odwiedzania strony.