nasz patron

aktualizacja 2013

© 2013 by KG

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada, obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia! Pierwszy miś maskotka powstał 111 lat temu i do dziś pozostaje jedną z najpopularniejszych dziecięcych zabawek na świecie. Uczniowie klas I-III w tym dniu pamiętali o swoich pupilach. Nie tylko młodsze dzieci mają swoje pluszaki ,ale uczniowie starszych klas również . Z tej okazji zaplanowano szereg działań min. urządzono wystawkę prac plastycznych , słuchano fragmentów książki A. Milne ”Kubuś Puchatek”, które czytali uczniowie klas trzecich. Słuchano również piosenek o misiach i obejrzano przygotowaną dla uczniów prezentację multimedialną” Misie na świecie”. W bibliotece szkolnej zorganizowano konkurs na najmniejszego i największego misia , wystawkę książek a każdy miś i jego właściciel otrzymali w tym dniu cukierka. W świetlicy szkolnej każdy pluszak otrzymał dyplom.

Nasze misie, miśki, misiaczki - wszystkiego najlepszego!