Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

WYNIKI TURNIEJU WIEDZY EKOLOGICZNEJ I ZDROWOTNEJ ZORGANIZOWANEGO W RAMACH WSPÓŁZAWODNICTWA KLAS O TYTUŁ „EKOKLASY” W ROKU SZK. 2017/2018

KLASY IV – VI    SZKOŁY PODSTAWOWEJ

 1. Anna Peplińska i Julian Dąbrowski (kl. V b) – 42 p.
 2. Natalia Cieślik i Natalia Langowska (kl. VI a) – 41 p.
 3. Martyna Kliwer i Zuzanna Muś (kl. V a) – 36 p.

Wiktoria Heyduk i Hanna Kalinowska (kl. IV c) – 36 p.

 1. Martyna Deręgowska i Oliwia Borowiecka (kl. IV b) – 31 p.
 2. Julia Klimek i Emila Surmacz (kl. IV a) – 28 p.
 3. Maja Pyźlak i Piotr Wolentarski (kl. 7 b) – 50 p.
 4. Joanna Rusak i Krystian Woźniak (kl. III b) – 49 p.
 5. Tomasz Wolentarski i Mateusz Kozłowski (kl. II b) – 43 p.
 6. Maja Sas i Martyna Zielińska (kl. 7 a) – 42 p.
 7. Szymon Paterski i Dawid Buler (kl. II a) – 32 p.
 8. Zuzanna Śliwińska i Aleksandra Grodek (kl. III a) – 27 p.

 

KLASY VII SZKOŁY PODSTAWOWEJ ORAZ II – III GIMNAZJUM

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy,

a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

Szkolna Komisja Konkursowa