Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moje ulubione zwierzę”

Powyższy konkurs zorganizowany został w ramach XIII edycji współzawodnictwa klas o tytuł „Ekoklasy” Szkoły Podstawowej nr 11 w Grudziądzu. Miał on na celu ukazanie w postaci rysunku, bądź malunku, ulubionego zwierzęcia. W konkursie wzięło udział w sumie prawie 30 uczniów ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Wyłonienie zwycięzców nie było łatwe, gdyż wiele osób włożyło w swoje prace wiele wysiłku.

Wśród uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej komisja konkursowa najwyżej oceniła pracę Kariny Przerwy z klasy 4a. Drugie miejsce zajął Paweł Szczepański, chodzący do klasy 5b. Natomiast trzecią lokatę przyznano Natalii Zaborowskiej (klasa 5a). Bardzo blisko podium były także prace Martyny Kliwer (5a) oraz Wiktorii Łysakowskiej (5b). W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła klasa 5b, która uzbierała łącznie 48 punktów. Żadna z klas nie otrzymała jednak punktów bonusowych, gdyż warunkiem ich uzyskania było sklasyfikowanie pięciu uczniów z danego oddziału.

Wśród uczniów starszych sklasyfikowanych zostało 11 osób, jednakże walka o zwycięstwo była równie zacięta jak w przypadku klas 4-6 szkoły podstawowej. Ostatecznie komisja konkursowa zdecydowała się przyznać pierwsze miejsce Wiktorii Tabace z klasy 7a. Zaledwie jedno oczko mniej zdobyła Patrycja Gackowska (klasa 2A gimnazjum), która wywalczyła drugą pozycję. Trzecie miejsce przypadło Joannie Rusak z klasy 3B. W klasyfikacji drużynowej bezkonkurencyjna okazała się klasa 3B, spośród której aż 5 osób zostało sklasyfikowanych, w związku z czym klasa otrzymała premię w postaci 20 dodatkowych punktów klasyfikacyjnych.

Szczegółowe zestawienia w przypadku obu etapów edukacyjnych znajdują się poniżej.

Osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca zostaną nagrodzone podczas apelu podsumowującego rok szkolny w czerwcu.

Szkoła Podstawowa nr 11 (klasy IV – VI)

  1. 1.Karina Przerwa – kl. IV a (15 pkt)
  2. 2.Paweł Szczepański – kl. V b (14 pkt)
  3. 3.Natalia Zaborowska – kl. V a (13 pkt)
  4. 1.Wiktoria Tabaka – kl. 7 A (15 pkt)
  5. 2.Patrycja Gackowska – kl. II A (14 pkt)

4. Martyna Kliwer – kl. V a (12 pkt)

     4. Wiktoria Łysakowska – kl. V b (12 pkt)

     6. Julia Wicha – kl. V b (11 pkt)

     6. Martyna Brusikowska – kl. V b (11 pkt)

     6. Zuzanna Muś – kl. V a (11 pkt)

     6. Agata Krzysztofik – kl. VI a (11 pkt)

     10. Karol Piotrowski – kl. IV a (10 pkt)

     10. Damian Kupiec – kl. IV b (10 pkt)

     10. Patryk Krzysztofik – kl. IV c (10 pkt)

     10. Nadia Melerowska – kl. V b (10 pkt)

     14. Emilia Surmacz – kl. IV a (9 pkt)

     14. Natalia Lewandowska – kl. IV a (9 pkt)

     14. Jan Pyszora – kl. IV b (9 pkt)

           

Wyniki klas:

1. Kl. V b – 48 pkt – 50 punktów klasyfikacyjnych

2. Kl. V a – 36 pkt – 40 pkt klasyfikacyjnych

3. Kl. IV a – 34 pkt – 30 pkt klasyfikacyjnych

4. Kl. IV b – 28 pkt – 20 pkt klasyfikacyjnych

5. Kl. VI a – 11 pkt – 10 pkt klasyfikacyjnych

6. Kl. IV c – 10 pkt – 5 pkt klasyfikacyjnych

Klasy VII szkoły podstawowej oraz klasy gimnazjalne

3. Joanna Rusak – kl. III B (13 pkt)

     4. Weronika Losik – kl. 7 B (12 pkt)

4. Weronika Wiśniewska – kl. III B (12 pkt)

6. Martyna Szczepańska – kl. II B (11 pkt)

7. Weronika Klawczyńska – kl. 7 A (10 pkt)

7. Jacek Krzysztofik – kl. III B (10 pkt)

9. Agata Frelek – kl. III B (9 pkt)

9. Paweł Surmacz – kl. 7 A (9 pkt)

11. Monika Machelska – kl. III B (8 pkt)

Wyniki klas:

1. Kl. III B – 52 pkt – 50 pkt klasyfikacyjnych + 20 pkt (premia) = 70 pkt

2. Kl. 7 A – 34 pkt – 40 pkt klasyfikacyjnych

3. Kl. II A – 14 pkt – 30 pkt klasyfikacyjnych

4. Kl. 7 B – 12 pkt – 20 pkt klasyfikacyjnych

5. Kl. II B – 11 pkt – 10 pkt klasyfikacyjnych