09/26 2017

RUSZAMY Z PROGRAMEM „WZOROWA ŁAZIENKA”

1Miejsce, w którym każdy chce czuć się komfortowo, do którego powinien mieć swobodny dostęp i móc z niego korzystać bez skrępowania. Czysta, funkcjonalna, wygodna, przystosowana do wieku i potrzeb, estetyczna – tak powinna wyglądać wzorowa łazienka. Niestety, te znajdujące się w polskich szkołach często są dalekie od ideału. Dlatego już po raz czwarty rusza program „Wzorowa Łazienka”, którego inicjatorem jest marka Domestos. Celem akcji jest poprawa warunków sanitarnych w szkolnych łazienkach oraz edukacja uczniów w zakresie właściwego dbania o higienę.

Zadaniem w Programie jest wykonanie pracy programowej która jest interpretacją graficzną hasła: „Wzorowa Łazienka” i polega na przedstawieniu projektu graficznego przyjaznej łazienki szkolnej dla Szkoły uczestniczącej w Programie.

Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów szkoły podstawowej do wykonania projektu łazienki, a naszych kochanych rodziców zachęcamy do głosowania na naszą szkołę na stronie internetowej:

wzorowalazienka.pl

Oprócz tego wszyscy, którzy zakupią produkty marki Domestos mogą zarejestrować paragon, a tym samym przyczynić się do uzyskania przez szkołę dodatkowych 20 punktów.

Prace oddajemy do p. Agnieszki Gzelli, która równie chętnie pomoże w oddaniu głosów z paragonem.

GŁOSUJEMY

Agnieszka Gzella