BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Uroczyste pożegnanie uczniów klas ósmych

DSC 0514               24 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Grudziądzu odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów. Rozstaliśmy się z uczniami, którzy przez osiem lat tworzyli historię naszej szkoły, doskonalili swoje umiejętności i zdobywali wiedzę

               Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Marlena Treichel, która skierowała wzruszające i ciepłe słowa do tegorocznych absolwentów. Podziękowała również przewodniczącej Rady Rodziców, która przez lata wspierała nasza szkołę. Odbyło się ślubowanie absolwentów oraz wręczenie świadectw z wyróżnieniem najlepszym ósmoklasistom połączone z przekazaniem listów gratulacyjnych ich rodzicom, zaproszonym na dzisiejszą akademię. Następnie uczniowie klas ósmych  odebrali  świadectwa z rąk swoich wychowawców oraz otrzymali pamiątki od koleżanek i kolegów z klas siódmych. Nie zabrakło podziękowań od rodziców. W ich imieniu piękne słowa skierowała do Dyrekcji, nauczycieli ,pracowników obsługi i administracji, a przede wszystkim do bohaterów uroczystości, absolwentów Szkoły Podstawowej nr 11, pani Tatiana Deręgowska. Na zakończenie  uroczystości młodzież przepięknie zatańczyła poloneza.

logo               Młodość ma to do siebie, że szybko zapomina się o porażkach i kłopotach. Za absolwentami szkoła podstawowa, przed nimi zaś całe życie…Nie rezygnujcie z marzeń, bądźcie konsekwentni w dążeniu do celu. Dyrekcja , grono pedagogiczne oraz pozostali pracownicy życzą tegorocznym absolwentom wspaniałych wakacji i samych sukcesów w nowych, wymarzonych szkołach.