BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Najlepsi w roku szkolnym 2020/2021 w Szkole Podstawowej nr 11 w Grudziądzu

Dzisiaj uczniowie otrzymali świadectwa kończące rok szkolny. Najlepsi uczniowie, którzy w roku szkolnym 2020/2021 otrzymali wyróżnienie za wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauczaniu to:

Lp.

Średnia

Decyzja o promocji

Imię i nazwisko ucznia

Oddział

Zachowanie

1.

5,83

promowany z wyróżnieniem

Radziszewska Maja

6b

wzorowe

2.

5,75

promowany z wyróżnieniem

Adamczewski Jakub

6b

wzorowe

3.

5,75

promowany z wyróżnieniem

Pepliński Adam

5a

wzorowe

4.

5,73

promowany z wyróżnieniem

Kaszuba Wiktoria

4a

wzorowe

5.

5,67

promowany z wyróżnieniem

Chojnacka Sandra

6a

wzorowe

6.

5,56

ukończył szkołę z wyróżnieniem

Dąbrowski Julian Ireneusz

8b

wzorowe

7.

5,55

promowany z wyróżnieniem

Chojnowski Igor Maksymilian

4a

wzorowe

8.

5,55

promowany z wyróżnieniem

Zakrzewska Amelia

4b

wzorowe

9.

5,45

promowany z wyróżnieniem

Kerber Maja

4a

wzorowe

10.

5,45

promowany z wyróżnieniem

Skowrońska Maria Alicja

4a

wzorowe

11.

5,42

promowany z wyróżnieniem

Rakowska Julia

6b

wzorowe

12.

5,36

promowany z wyróżnieniem

Czyrynda Konrad Józef

4a

wzorowe

13.

5,36

promowany z wyróżnieniem

Gutkowska Kalina Martyna

4a

wzorowe

14.

5,36

promowany z wyróżnieniem

Rabanowska Marta

4a

wzorowe

15.

5,33

promowany z wyróżnieniem

Stodolski Aleksander

6a

wzorowe

16.

5,33

promowany z wyróżnieniem

Ścibińska Wiktoria

6a

wzorowe

17.

5,18

promowany z wyróżnieniem

Świerżyński Przemysław

4b

wzorowe

18.

5,17

promowany z wyróżnieniem

Sielski Gracjan Michał

5a

wzorowe

19.

5,09

Promowany z wyróżnieniem

Surmacz Patrycja Beata

4a

wzorowe

20.

5,08

promowany z wyróżnieniem

Majka Daniel Sławomir

5a

wzorowe

21.

5,07

promowany z wyróżnieniem

Borowiecka Oliwia

7b

wzorowe

22.

5,07

promowany z wyróżnieniem

Deręgowska Martyna

7b

wzorowe

23.

5,00

promowany z wyróżnieniem

Klimek Karolina Maja

4b

wzorowe

24.

5,00

promowany z wyróżnieniem

Lemańska Maria Bogusława

6b

wzorowe

25.

5,00

promowany z wyróżnieniem

Melerowski Mikołaj

4a

wzorowe

26.

5,00

promowany z wyróżnieniem

Michalska Maria Józefa

4a

wzorowe

27.

5,00

promowany z wyróżnieniem

Pyszora Małgorzata

6b

wzorowe

28.

5,00

promowany z wyróżnieniem

Wasilewski Nikodem Adam

4b

wzorowe

29.

4,94

ukończył szkołę z wyróżnieniem

Sitkowski Radosław

8a

wzorowe

30.

4,94

ukończył szkołę z wyróżnieniem

Sosnowska Aniela

8b

wzorowe

31.

4,93

promowany z wyróżnieniem

Surmacz Emilia Helena

7a

wzorowe

32.

4,92

promowany z wyróżnieniem

Zając Mateusz

6a

wzorowe

33.

4,91

promowany z wyróżnieniem

Ciechanowska Martyna

4b

wzorowe

34.

4,91

promowany z wyróżnieniem

Stawicka Julia Marta

4a

wzorowe

35.

4,86

promowany z wyróżnieniem

Lagocka Maja Karolina

7c

wzorowe

36.

4,83

promowany z wyróżnieniem

Gzella Julia

6a

wzorowe

37.

4,83

promowany z wyróżnieniem

Jaworska Aleksandra

6a

wzorowe

38.

4,83

promowany z wyróżnieniem

Kiliszek Błażej

5a

wzorowe

39.

4,83

ukończył szkołę z wyróżnieniem

Kliwer Martyna Magdalena

8a

bardzo dobre

40.

4,82

promowany z wyróżnieniem

Kozak Karolina

4b

wzorowe

41.

4,82

promowany z wyróżnieniem

Michalski Kacper

4b

wzorowe

42.

4,82

promowany z wyróżnieniem

Steinert Maja

4a

wzorowe

43.

4,78

ukończył szkołę z wyróżnieniem

Pawski Paweł Wojciech

8a

wzorowe

44.

4,75

promowany z wyróżnieniem

Grunt Jacek

6a

wzorowe

45.

4,75

promowany z wyróżnieniem

Lewandowska Nadia

6b

wzorowe

46.

4,75

promowany z wyróżnieniem

Rokicki Iwo

6a

wzorowe

 


 

 

UCZNIOWIE Z KLAS 1-3 z wzorowym zachowaniem

 

 

 

KLASA

 

IMIĘ I NAZWISKO

 

IA

Kornelia Ciba, Zofia Czerwionka, Aleksander Kłosiński, Aleks Lagocki, Karol Sinicki, Laura Szczepańska, Jan Śleboda, Anna Winiarska, Wojciech Wiśniewski

 

IB

Zuzanna Aniołkowska, Alina Dąbrowska, Mikołaj Kawalec, Lena Kowalska, Franciszek Kukliński, Kornelia Nowocieńska,  Kamil Oskroba, Maja Piasecka

 

IIA

Dominik Brucki, Stanisław Grajkowski, Agata Kozłowska, Nikola Lask, Klaudia Niedźwiecka, Błażej Pakowski, Alicja Pasowicz, Leon Robaczewski, Zofia Skowrońska, Bartosz Surmacz

 

IIB

Piotr Bielicki, Olaf Cukrowski, Filip Dutkowski, Pola Jabłońska, Szymon Koźlinka, Mia Mastalerek, Aleksandra Nowak, Matylda Obidzińska, Aleksandra Odrońska, Zuzanna Romanowska, Maja Sikora, Mariia Skrypka, Marcel Ścibiński

 

IIIA

Laura Duda, Bartosz Jaworski, Anna Kobuszyńska, Lilianna Piekarska, Karina Pukmiel, Alicja Trepkowska, Gabriel Wilczewski, Franciszek Wiśniewski

 

IIIB

Jakub Dłużyński, Emilia Harat, Nikoleta Jaworska, Zuzanna Karwowska, Maja Krajewska, Sara Lewandowicz, Wiktor Matulis, Mateusz Miś, Wiktoria Szynert, Ksawery Wiśniewski, Mateusz Witkowski

 

 

Klasy IV-VIII

KLASA

ZACHOWANIE WZOROWE

ILOŚĆ

ZACHOWANIE

NAGANNE

ILOŚĆ

IVA

Igor Chojnowski, Konrad Czyrynda, Paulina Goławska, Kalina Gutkowska, Jakub Jankowski, Wiktoria Kaszuba, Maja Kerber, Mikołaj Melerowski, Maria Michalska, Marcel Muś , Filip Oskroba, Jakub Piotrowski, Marta Rabanowska, Maria Skowrońska, Julia Stawicka, Maja Steinert, Patrycja Surmacz

17

-

-

IVB

Martyna Ciechanowska, Dominik Czerwiński, Wiktor Januszewski, Patrycja Jastrzębska, Karolina Klimek, Karolina Kozak, Hubert Kujaczyński, Leon Mastalerek, Kacper Michalski, Adam Szczawiński, Przemysław Świerżyński, Nikodem Wasilewski, Amelia Zakrzewska

13

-

-

VA

Maja Gibas, Filip Gogolin, Błażej Kiliszek, Dawid Knak, Adrian Kowalski, Daniel Majka, Adam Pepliński, Nina Podlińska  Gracjan Sielski, Zuzanna Sinicka, Julia Ściesińska, Jakub Witkowski, Julianna Wydrzyńska

13

-

-

VIA

Amelia Babiuch, Sandra Chojnacka, Julita Gajdowska, Jacek Grunt, Julia Gzella, Małgorzata Jasińska, Aleksandra Jaworska, Patrycja Kaiser, Zofia Robaczewska, Iwo Rokicki, Klaudia Ryszkowska, Aleksander Stodolski, Kornelia Szczeblewska, Julia Szynert, Wiktoria Ścibińska, Wiktoria Wiśniewska ,Mateusz Zając

17

-

-

VIB

Jakub Adamczewski, Kamil Brusikowski Karol Firyn, Nikodem Gabryszewski, Aleks Grala,  Igor Józefczyk, Maria Lemańska, Nadia Lewandowska, Mikołaj Lewandowski Filip Mądrzejewski, Sandra Olszewska, Amelia Poniatowska, Dominka Pożoga, Kamil Przybyłowicz, Małgorzata Pyszora, Maja Radziszewska, Julia Rakowska

17

-

-

VIIA

Jakub Balbuza-Schiemann, Julia Klimek, Nikodem Niebojewski, Maria Nowak,  Wiktoria Ostrowska, Karol Piotrowski, Magdalena Pipowska, Wojciech Pipowski, Oliwier Steinert, Emilia Surmacz, Michał Winiarski, Jonathan Zasidko

12

-

-

VIIB

Oliwia Borowiecka, Martyna Deręgowska, Olivier Rutkowski,Kacper Schulz

4

-

-

VIIC

Laura Gadomska, Cyprian Jakielski, Hanna Kalinowska, Michał Kliwer, Wiktor Kołodziejczak, Patryk Krzysztofik, Amelia Kubik, Maja Lagocka, Laura Saworska, Dawid Sinicki

10

-

-

VIIIA

Paweł Bernady, Sandra Gurska, Igor Kitkowski, Zuzanna Muś, Paweł Pawski, Wiktoria Rokicka Radosław Sitkowski, Katarzyna Skrzyniecka, Claudia Szleszynska Eliza Szram, Jakub Wilczewski, Wiktoria Witkowska, Natalia Zaborowska

13

-

-

VIIIB

Julian Dąbrowski, Zuzanna Klimek, Wiktoria Łysakowska, Nadia Melerowska, Anna Peplińska, Aniela Sosnowska, Paweł Szczepański, Damian Strzępka, Nikola Szczerba, Julia Wicha, Mateusz Winiarski, Amelia Wyszyńska, Jakub Zamorowski

13

-

 

Razem

 

129

-

0