BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021 - „Przyszłość zaczyna się dzisiaj” - pożegnanie uczniów klas ósmych

DSC 0008

Piątek 25 czerwca 2021 roku, dla absolwentów naszej szkoły , to dzień ukończenia ośmioletniej edukacji i czas podjęcia nowych życiowych decyzji. Rok, którego nie da się zapomnieć. Spędzony w domach na wielomiesięcznej nauce zdalnej. Jednak młodość ma to do siebie, że wierzy w przyszłość, w swoje siły, tryska optymizmem i z nadzieją patrzy do przodu. Z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 r. odbyła się uroczystość z udziałem absolwentów, dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz rodziców uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem.

 

Wyróżnieni absolwenci to :

Klasa VIII a

Radosław Sitkowski

Martyna Kliwer

Paweł Pawski

Klasa VIII b

Aniela Sosnowska

Julian Dąbrowski – uczeń ,z którego z racji osiągniętych sukcesów ,jesteśmy szczególnie dumni.

Wszystkim uczniom kończącym szkołę życzymy wspaniałych wakacji oraz trzymamy kciuki, ,aby wszyscy dostali się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych.

 

 

8a

 

 

 

8b

Grażyna Redmer