06/23 2021

Julian Dąbrowski na gali laureatów Urzędu Miejskiego w Grudziądzu

20210622 133100 -1          22 czerwca 2021 r. w auli IV Liceum Ogólnokształcącego w Grudziądzu odbyła się gala, finalistów i laureatów konkursów przedmiotowych ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych zorganizowanej przez Urząd Miejski w Grudziądzu. W imieniu Prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego finaliści i laureaci konkursów przedmiotowych otrzymali nagrody pieniężne.

W tym trudnym pandemicznym roku szkolnym tytuł laureata konkursu przedmiotowego na poziomie szkół podstawowych średnich w całym Grudziądzu uzyskało zaledwie 19 uczniów. Wśród nich znalazł się Julian Dąbrowski – laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii. Nagrody w imieniu nieobecnego Prezydenta wręczał Sekretarz Miasta Andrzej Cherek , opiekunowie laureatów otrzymali listy gratulacyjne.

                Składam serdeczne gratulacje wszystkim laureatom, finalistom, ich rodzicom, opiekunom oraz nauczycielom. To wasz wspólny sukces – powiedział Andrzej Cherek, przemawiający w imieniu Prezydenta Grudziądza – Nasi najlepsi z najlepszych uczniowie pokazali, że nie wybierają drogi na skróty. Wybrali natomiast drogę trudną, która jednak przynosi dużo satysfakcji.

Serdecznie gratulujemy Julianowi Dąbrowskiemu!

Paweł Górecki