BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

W CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W GRUDZIĄDZU OGŁOSZONO WYNIKI XVII EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO PN. „CHROŃMY ŚRODOWISKO 2016/2017”

DSCN2707
Wspólne zdjęcie uczniów nagrodzonych

W dniu 14 czerwca 2016 r. w siedzibie Centrum Edukacji Ekologicznej został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs ekologiczny – „Chrońmy Środowisko 2016/2017”. Konkurs polegał na całorocznej zbiórce baterii przez przedszkolaków i uczniów grudziądzkich placówek oświatowych. O miejscu w klasyfikacji końcowej decydowała ilość zebranych baterii przez indywidualnego uczestnika zmagań konkursowych.

Bardzo miło nam poinformować, że po odbiór nagród zaproszona została 9 – osobowa grupa uczniów z klas I – III i IV – VI Szkoły Podstawowej nr 11 oraz uczniów z Gimnazjum nr 1.

1) Tomasz Wolentarski z kl. I b – zdobył I miejsca w kategorii szkół gimnazjalnych.

2) Oliwia Grzegorzewicz z kl. I b – została wyróżniona w kategorii szkół gimnazjalnych.

3) Kacper Surmacz z kl. VI a – został wyróżniony w kategorii szkół podstawowych.

4) Franciszek Baniak z kl. VI a – został wyróżniony w kategorii szkół podstawowych

Pozostali zdobywcy nagród to:

  1. Błażej Kiliszek z kl. I a SP 11.

  2. Aleks Grala z kl. II b SP 11.

  3. Natalia Goławska z kl. VI a SP 11.

  4. Weronika Dobrzyńska z kl. II b Gim 1.

  5. Piotr Bernady z kl II b Gim 1.

Zwycięzcy konkursu oraz uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody, które z pewnością znajdą praktyczne zastosowanie w ich życiu.  

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Warto podkreślić, że w ramach całorocznej zbiórki baterii szkoły uczestniczące we współzawodnictwie uzbierały 4,5 tony baterii. To najwyższy jak dotąd wynik w historii wszystkich edycji tego konkursu.

Na podziękowania zasługuje cała społeczność uczniowska, rodzice dzieci oraz nauczyciele, a zwłaszcza wychowawcy, bo to właśnie dzięki ich zaangażowaniu nasze szkoły znalazły się w gronie placówek oświatowych zajmujących znaczące miejsca: Gimnazjum nr 1 znalazło się na miejscu III, a Szkoła Podstawowa została ulokowana tuż za pudłem. Zwracamy jednak uwagę, że w tym konkursie liczyły się głównie wyniki indywidualne uczniów.    

Na stronie CEE w Grudziądzu znajdują się fotografie z uroczystości wręczenia nagród.  

Zapraszamy do galerii zdjęć i dyplomów naszych uczniów.