BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Miłosz Majerowski zakwalifikował się do etapu finałowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii !!!

18 grudnia 2016 r. troje uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii: Miłosz Majerowski, Oliwia Żmijewska i Agnieszka Żywiecka. Warunkiem dostania się do etapu finałowego było zdobycie 85 % punktów.

Spośród tej trójki sztuka ta udała się tylko Miłoszowi , który zdobył 87% punktów . Oliwia zdobyła 76%, Agnieszka – 69%.

Miłosz Majerowski jest jednym z czwórki uczniów z Grudziądza, która zakwalifikowała się do finału. Natomiast łącznie w całym województwie do etapu finałowego awansowało zaledwie 66 uczniów! Tym większe gratulacje dla Miłosza i wielkie podziękowania dla całej naszej trójki za wysoki poziom wiedzy oraz za wkład pracy w przygotowanie do trudnego konkursu.

Teraz przed Miłoszem ostatni krok ku zdobyciu tytułu laureata. Aby tak się stało w etapie wojewódzkim musi uzyskać minimum 90% punktów. Tytuł finalisty otrzyma jeśli zdobędzie minimum 30% punktów.

Pozostaje teraz życzyć Miłoszowi zdobycia tytułu laureata i trzymać za niego kciuki .

Paweł Górecki