BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

PODZIĘKOWANIA

1Składamy serdeczne podziękowania za przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz naszego zespołu szkół za rok 2015 i będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo wesprzeć nasze edukacyjne działania w tym roku.  Jednocześnie informujemy, że otrzymane środki w całości wpłynęły na konto Rady Rodziców z przeznaczeniem wyłącznie dla uczniów.

W 2017 roku planujemy przeznaczyć pozyskane fundusze na zakup sprzętu dla uczniów.

Jest nam bardzo miło, że dotąd tak wiele osób dostrzega zalety naszej szkoły i wspomaga nas w codziennej pracy.

Zachęcamy Państwa, aby również w tym roku włączyć się do akcji 1% na rzecz naszej szkoły.
Wykaz osób, które przekazały 1% podatku na rzecz Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Grudziądzu.

1

Bednarczyk Brygida i Zygmunt

2

Deręgowscy Tatiana i Wojciech

3

Domkowska Danuta

4

Dzierżak Elżbieta

5

Dzierżak Karolina

6

Gadomscy Danuta i Jan

7

Gall Hanna i Marek

8

Gall Paweł

9

Gmińscy Małgorzata i Piotr

10

Gostańska Adriana

11

Jabłońscy Danuta i Paweł

12

Jankowska Urszula

13

Jaskulska Teresa

14

Jena Krzysztof

15

Jurzysta Beata i Krzysztof

16

Kalinowscy Agnieszka i Patryk

17

Kalinowscy Hanna i Grzegorz

18

Kamińska Anna

19

Kędzierscy Teresa i Dariusz

20

Klimek Beata i Adam

21

Kołodziejczk Sławomir

22

Konieczny Andrzej

23

Krajna Barbara

24

Kuich Mateusz

25

Kuich Paulina

26

Kuich Teresa i Jerzy

27

Kurkowska Maria

28

Lamparscy Zdzisława i Jerzy

29

Lidtke Bożena i Hentyk

30

Lipowska Krystyna

31

Maj Mariusz

32

Marszewska Natalia

33

Mokwa Anna i Łukasz

34

Naumann-Kołodziejczyk Dorota

35

Niebojewski Arkadiusz

36

Olesiewicz Anna

37

Paprota Anna

38

Pasternak Paweł

39

Piskorowska Agnieszka

40

Piskorscy Ewa i Roman

41

Przyborowscy Krystyna i Adam

42

Przyborowski Tomasz

43

Przyłuski Leszek

44

Rojewscy Anita i Zbigniew

45

Rożnowski Bartosz

46

Rumińscy Gabriela i Roman

47

Sieradzcy Danuta i Zenon

48

Stokłosa Lidia

49

Surmacz Beata i Piotr

50

Śliwińska Mariola

51

Śliwiński Krzysztof

52

Świerżyński Roman

53

Topolewska Jolanta

54

Treichel Marlena i Jacek

55

Wronka Krystyna i Władysław

56

Wydrzyńscy Jadwiga i Tadeusz

57

Zawieracz Michał

58

Żywiecki Ewa i Henryk

Dziękujemy za ten gest dobroci.

2