06/19 2016

WSPANIAŁY SUKCES UCZNIÓW NASZEGO ZESPOŁU SZKÓŁ W XVI EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO PN. „CHROŃMY ŚRODOWISKO 2015/2016”

Uczestnicy konkursu w sali CEEW dniu 14 czerwca 2016 r. w siedzibie Centrum Edukacji Ekologicznej został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs ekologiczny – „Chrońmy Środowisko 2015/2015”. Konkurs polegał na całorocznej zbiórce baterii przez przedszkolaków i uczniów grudziądzkich placówek oświatowych. O miejscu w klasyfikacji końcowej decydowała ilość zebranych baterii przez indywidualnego uczestnika zmagań konkursowych.
I tak bardzo miło nam poinformować, że spośród 8 – osobowej grupy uczniów klas I – III i IV – VI Szkoły Podstawowej nr 11 oraz uczniów Gimnazjum nr 1 trzy osoby znalazły się na podium.

Są to:
1)    Tomasz Wolentarski z kl. VI b – zdobywca I miejsca w kategorii szkół podstawowych.
2)    Weronika Dobrzyńska z kl. I b – zdobywczyni I miejsca w kategorii gimnazjów.
3)    Oliwia Grzegorzewicz z kl. VI b – zdobywczyni III miejsca w kategorii szkół podstawowych.
Wyróżnienia zdobyli:
1)    Aurelia Wyszyńska z kl. III b SP 11
2)    Nikola Szczerba z kl. III b SP 11
3)    Dominik Niegórski z kl. II c SP 11
4)    Kacper Surmacz z kl. V a SP 11
5)    Agnieszka Żywiecka z kl. II a Gim 1


Zwycięzcy konkursu oraz uczniowie wyróżnieni otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody, które z pewnością znajdą praktyczne zastosowanie w ich życiu.   
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZAJĘCIA TAK WYSOKICH LOKAT!!! A KONKURENCJA BYŁA BARDZO SILNA.
Warto podkreślić, że w ramach całorocznej zbiórki baterii szkoły uczestniczące we współzawodnictwie uzbierały 4,29 tony baterii. To najwyższy jak dotąd wynik w historii wszystkich edycji tego konkursu.
Na podziękowania zasługuje cała społeczność uczniowska, rodzice dzieci oraz nauczyciele, zwłaszcza wychowawcy, bo to właśnie dzięki ich zaangażowaniu nasze szkoły znalazły się w gronie placówek oświatowych zajmujących miejsca na tzw. pudle. Gimnazjum nr 1 znalazło się na miejscu II, a Szkoła Podstawowa zajęła miejsce III. Zwracamy jednak uwagę, że w tym konkursie liczyły się wyniki indywidualne uczniów. A te miejsca zostały nam przyznane po podliczeniu zbiórki baterii we wszystkich przedszkolach i szkołach działających na terenie Grudziądza.      
Opiekunowie współodpowiedzialni za przebieg konkursu w naszym zespole szkół:
Adrian Woźniak i Witold Zygadlewicz
    Na stronie CEE w Grudziądzu znajdują się fotografie z uroczystości wręczenia nagród:   
      Centrum Edukacji Ekologicznej
    Zapraszamy do galerii zdjęć i dyplomów naszych zwycięzców i uczniów wyróżnionych.