06/07 2016

EKOFESTYN

SAM 9324 (Kopiowanie)

Kolejny Ekofestyn już za nami. Nasza szkoła ma swój patent na to, jak połączyć rozrywkę z wiedzą i sportem, a wszystko w atmosferze świetnej zabawy. Nasi uczniowie i nauczyciele potrafią wspólnie spędzać czas wolny przyjemnie i pożytecznie. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu po raz kolejny przy współpracy nauczycieli i rodziców zorganizował szkolny festyn rodzinny. Impreza przeprowadzona pod hasłem „Dla każdego coś wyjątkowego i ekologicznego” odbyła się 3 czerwca na Plaży DELFIN. Podczas tegorocznego Ekofestynu tradycyjnie przygotowano wiele atrakcji, min. 

 

 

Dodatkowo przygotowano atrakcje w postaci:

 

 

 

Dziękujemy za wsparcie organizacji Ekofestynu 2016

Dyrektor, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu gorąco i serdecznie dziękują za pomoc i życzliwość w organizacji Ekofestynu 2016. Szczególne podziękowania składamy,

Partnerom: Panu pułkownikowi Krzysztofowi Tokarczykowi - Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu, Panu komandorowi Markowi Czarneckiemu - Dowódcy Dywizjonu Zabezpieczenia Hydrograficznego w Gdyni, Panu Zenonowi Różyckiemu - Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami w Grudziądzu, Pani Katarzynie Langowskiej - Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 Borzechowo, Panu Tadeuszowi Przeorskiemu - Piekarnia "Wena" w Grudziądzu, Panu Krzysztofowi Klucznikowi - Ośrodek Wypoczynkowy Delfin.

 Rodzicom: Agnieszce i Jarosławowi Wicha, Annie i Wiesławowi Piórkowskim, Małgorzacie i Piotrowi Gmińskim, Małgorzacie i Tomaszowi Surmacz, Lucynie Rusak.

Do zobaczenia za rok!