10/08 2015

34 Międzynarodowe Biegi im.Bronisława Malinowskiego- sukces najmłodszego ucznia naszej szkoły.

26 września odbyły się kolejne Biegi im.Bronisława Malinowskiego. Stadion miejski gościł wielu miłośników biegów a także wszystkich którzy chcieli uczcić pamięć wielkiego sportowca jakim był Bronisław Malinowski. Nasza szkoła corocznie bierze udział w tym wielkim sportowym przedsięwzięciu, 42 uczniów wystartowało na dystansach od 500 do 1500m.Wielkie osiągnięcie przypadło naszemu najmłodszemu zawodnikowi, który brał udział w biegu -Wiktor Knaak zajął 3 miejsce, gdzie został odznaczony medalem oraz otrzymał puchar, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych. Warto wspomnieć o innych wyróżnieniach-Ewa Modliborska( 10mce) oraz Maciej Wydrzyński( 7 mce) w swoich kategoriach biegowych wypadli bardzo dobrze, otrzymali pamiątkowe medale oraz koszulki. Gratulujemy wyzwania wszystkim, którzy podjęli chęci startu i pokonali całe trasy biegowe. Najmłodsi uczniowie klas pierwszych i drugich wzięli udział w Mini Biegu zorganizowanym w naszej szkole. Podczas wyścigów towarzyszyła uczniom dobra zabawa i zdrowa rywalizacja. Najlepsi uczniowie zostali nagrodzeni na apelu podsumowującym. Gratulujemy dobrej kondycji naszym najmłodszym.