BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Państwo,

Drodzy Uczniowie i Rodzice,

 

1. Ze względu na panującą sytuację epidemiczną rozpoczęcie roku szkolnego będzie odbywało się z zachowaniem bezpiecznych odległości. Bardzo prosimy o przybycie uczniów z danej klasy PUNKTUALNIE na wyznaczoną godzinę aby uniknąć gromadzenia się osób  przed budynkiem szkoły. Bardzo prosimy o zachowanie wszystkich środków bezpieczeństwa, stosowanie się do obowiązujących zasad oraz utrzymanie dystansu społecznego.

 

Klasa

Sala nr:

Godzina

Wejście od:

IA

39

8.00

RECEPCJA

IB

37

8.00

RECEPCJA

IIA

54

8.30

RECEPCJA

IIB

53

8.30

RECEPCJA

IIIA

38

9.00

RECEPCJA

IIIB

36

9.00

RECEPCJA

IVA

23

II piętro nowy budynek

8.00

GIMNAZJUM

IVB

22

II piętro nowy budynek

8.00

GIMNAZJUM

VA

10

8.00

GIMNAZJUM

VIA

27

8.30

GIMNAZJUM

VIB

28

8.30

GIMNAZJUM

VIIA

12

9.00

GIMNAZJUM

VIIB

17

9.00

GIMNAZJUM

VIIC

13

9.00

GIMNAZJUM

VIIIA

8

9.30

GIMNAZJUM

VIIIB

7

9.30

GIMNAZJUM

 

2. Rodzice wszystkich uczniów ( z wyjątkiem dzieci i jednego rodzica klasy pierwszej, który może wejść z dzieckiem- prosimy zachować odległość) pozostają przed budynkiem bez względu na pogodę. Wszyscy uczniowie, a także rodzic ucznia z klasy pierwszej, przychodzą w maseczkach/ przyłbicach. Uczeń zdejmuje maseczkę/przyłbicę po zajęciu miejsc w wyznaczonej Sali, rodzic ucznia klasy pierwszej nie zdejmuje maseczki. Przy wejściu do budynku szkoły wszyscy zachowują odległość i dezynfekują dłonie, a następnie udają się na wyznaczone piętro zgodnie z harmonogramem. Przy wejściach dla zachowania porządku czuwają pracownicy obsługi.

3. Do szkoły może wejść uczeń lub osoba dorosła bez objawów chorobowych sugerujących infekcję dróg oddechowych oraz gdy domownicy nie przebywają na kwarantannie lub w izolacji w warunkach domowych lub w izolacji. Warunek ten dotyczy też rodzica ucznia klasy pierwszej. Należy natychmiast powiadomić szkołę o przebywaniu rodziny na kwarantannie: tel. 56 4651701, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., e-dziennik.

4. W dniu rozpoczęcia roku szkolnego uczniowie klas II-VIII otrzymają zabezpieczone 2 egzemplarze umowy na wypożyczenie podręczników. Podpisany jeden egzemplarz przynoszą do szkoły w dniu 2 września i otrzymują podręczniki oraz ćwiczenia.

5. Rodzic ucznia klasy pierwszej podpisuje umowę na miejscu i otrzymuje zestaw podręczników.

6. Dalsze komunikaty i regulaminy zostaną przekazane przez e-dziennik.