06/10 2019

„Niech żyje bal”

1      To był bal nad bale. W dniu 7 czerwca 2019 r. w restauracji AMUZA odbył się ostatni bal gimnazjalistów. Tradycyjnie zabawę zorganizowali rodzice naszych tegorocznych absolwentów. O godz.17.00 w przepięknie udekorowanej sali zgromadzili się nauczyciele, rodzice oraz bohaterowie wieczoru – trzecioklasiści. Uczennice we wspaniałych balowych kreacjach oraz chłopcy w garniturach, już nie dzieci, ale młodzi ludzie wkraczający powoli w dorosłe życie, wyglądali wprost olśniewająco. Były przemówienia wychowawców p. Hanny Matus i p. Grażyny Redmer, rodziców, podziękowania i kwiaty.

      Bal rozpoczął się polonezem,imponująco odtańczonym przez absolwentów. Następnie, w miłej atmosferze – smaczny obiad, który dodał energii do zabawy. Na deser, oprócz pysznych ciast ,podany został znakomity tort, przygotowany specjalnie dla Absolwentów 2019 przez panią Katarzynę Szczepańską, mamę uczennicy klasy III b, mistrzynię przepysznych wypieków.

      Dobra muzyka, wspólna zabawa ,a przede wszystkim wyśmienity humor wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców trwały do godziny 22.30. Z pewnością Bal Gimnazjalny 2018/2019 na długo, może na zawsze pozostanie , w pamięci zarówno młodzieży, jak i dorosłych.

Hanna Matus i Grażyna Redmer