03/31 2019

Nasi uczniowie na Gali Laureatów Konkursów Przedmiotowych w Toruniu

20190329 141439            29 marca 2019 r, w auli UMK w Toruniu odbyła się uroczysta Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych, będąca podsumowaniem zmagań uczniów szkół podstawowych i ostatniego rocznika gimnazjum w roku szkolnym 2018/2019. . Podczas tej uroczystości laureaci Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych otrzymali wyróżnienia w postaci pamiątkowych statuetek i zaświadczenie z tytułem laureata konkursu. Te wyróżnienia indywidualne dla laureatów są również wyróżnieniem dla szkoły, której uczniem jest laureat, ponieważ świadczy to o klimacie panującym w szkole, który sprzyja rozwojowi zainteresowań i talentów na miarę laureatów konkursów przedmiotowych.

W tym roku szkolnym w naszej szkole tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego uzyskało trzech uczniów, w tym jeden uczeń został podwójnym laureatem, mamy więc łącznie cztery tytuły laureatów !!!

Z historii dwóch uczniów otrzymało tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego: Mateusz Kozłowski i Tomasz Wolentarski (obaj z 3b) – ich opiekunem był p. Paweł Górecki. Tomasz Wolentarski zdobył też tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii – opiekunem była p. Justyna Burcz. Natomiast ze szkoły podstawowej tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z informatyki uzyskał Mateusz Piórkowski z klasy 8a – opiekun p. Krzysztof Gzella i p. H. Szulc-Lewandowska.

Serdecznie gratulujemy naszym wspaniałym uczniom tego wielkiego osiągnięcia, a uczniom klas młodszych polecamy do naśladowania w następnym roku szkolnym.

Paweł Górecki