BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 w klasach 1-3

DSC 045720 czerwca nasi najmłodsi uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji zakończenia roku szkolnego.

Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku.

Uczniowie w czasie uroczystego apelu odebrali nagrody za wzorowe zachowanie. Wyróżniono uczniów i klasy z najlepszą frekwencją. Pani Anna Głodowska nagrodziła najlepszych czytelników. Na zakończenie Pani Dyrektor Marlena Treichel wręczyła klasom I b i II b„Puchar Dyrektora Szkoły”, na który uczniowie pracowali ciężko przez cały rok szkolny.

Pożegnaliśmy się oglądając krótką część artystyczną oraz film na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu.

W ciągu trwających nieco ponad dwa miesiące wakacji dzieci nie będą musiały wcześnie wstawać i pamiętać o codziennym przygotowywaniu się do lekcji. Wolny czas pozwoli im na relaks i odpoczynek, rozwijanie swoich zainteresowań oraz spotkania z rówieśnikami i wakacyjne wyjazdy.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

Oto podsumowanie naszej pracy i fotorelacja:

Wzorowe zachowanie:

Klasa I a

Holc Michalina

Jabłońska Blanka

Janczewska Izabela

Jaskulski Oliwer

Krajnik Igor

Kucal Antonina

Lewandowska Zofia

Mądrzejewski Franciszek

Ordońska Zuzanna

Pronin Barbara

Szajda Lena

 

Klasa I b

Bielicka Lilianna

Budźko Jagoda

Chomicz Alan

Ciechanowski Patryk

Dobrzelecki Ksawery

Filipska Amelia

Grzeszczak Małgorzata

Kolski Szymon

Kuklińska Julia

Kusch Zuri

Lewandowska Zuzanna

Piotrowski Nikodem

Podgórska Zofia

Robaczewska Aleksandra

Sikora Igor

Śleboda Tymon

Wiśniewska Alicja

Zielaskowski Stanisław

 

Klasa II a

Aniołkowska Maja

Banaś Lena

Chiliński Igor

Janowski Marcel

Kaczmarek Aniela

Kłosiński Julian

Kotewicz Jan

Kubicka Alicja

Maćkiewicz Wojciech

Mówka Łucja

Nowocieńska Liliana

Pawski Filip

Piotrowska Lena

Szmerk Weronika

Wiśniewski Aleksander

Zalewska Amelia

 

Klasa II b

Babiuch Malwina

Bludau Tymon

Cichoracka Julia

Chihi Yasmina

Gabryszewska Alicja

Górtowski Oliwier

Kaczyński Franciszek

Kołoszyc Laura

Kotowicz Bianka

Pakowska Łucja

Perkuszewska Emilia

Szczerba Lena

Włudarczyk Oliwier

Zaremba Nikola

 

Klasa III a

Bielicka Emilia

Czajka Aleksandra

Drozd Oskar

Grajkowska Hanna

Kamińska Weronika

Karasiewicz Marta

Kozak Amelia

Makowiecka Jagoda

Nowak Blanka

Sitkowska Aleksandra

 

 

Klasa III b

Dondera Tomasz

Frąckiewicz Karolina

Kamińska Helena

Kawalec Gloria

Kłosowski Adam

Kmiecik Julia

Koprowski Marcel

Markuszewska Agata

Matysiak Pola

Latuszek Urszula

 

Zakrętki: I miejsce klasa II b

Czytelnictwo: I miejsce klasa II b

Najaktywniejszy czytelnik klas pierwszych: Julia Kamińska kl. I b

Najaktywniejszy czytelnik klas drugich i trzecich: Amelia Kozak kl. III a

Najaktywniejszy udział w akcjach charytatywnych: klasa II a

Najwyższa frekwencja: klasa III a

Najbardziej wysportowana klasa: klasa III b

Najbardziej energiczna klasa: I a

Puchar Dyrektora wśród klas pierwszych: klasa I b

Puchar Dyrektora wśród klas drugich i trzecich: klasa II b