BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Rodzice i uczniowie klasy 8 a zaprosili nauczycieli na wspólne spotkanie na kręgle

4Y9NTnItW podziękowaniu za każdą lekcję i wspólnie spędzone lata w dniu 13 czerwca 2024 r. w hotelu Rad w Grudziądzu rodzice zorganizowali spotkanie nauczycieli i uczniów klasy 8 a.

Przy wejściu do sali spotkań uczniowie w szpalerze powitali każdego nauczyciela, następnie wręczyli wszystkim nauczycielom medale i dyplomy z podziękowaniami za trud pracy włożony w ich wychowanie i edukację.

Po tej uroczystej chwili był miły i słodki poczęstunek z pięknym okolicznościowym tortem.

Część główna wspólnego spotkania miała miejsce na kręglach, gdzie zarówno uczniowie, jak i nauczyciele świetnie się bawili. Podczas rzutów kulami rodzice zapewnili smaczny poczęstunek w postaci pizzy o różnych smakach.

Do samego końca wszyscy wybornie się bawili. Podczas całej imprezy zrobiono wiele fotografii, którymi w tej relacji ochoczo się dzielimy.

W imieniu dyrekcji szkoły i jej grona pedagogicznego składamy na ręce przeuroczych i miłych rodziców, którzy do samego końca dbali o nasze podniebienia podziękowanie za ten mile spędzony czas i świetną zabawę.

Komitet organizacyjny tego wydarzenia stworzyły Panie: Marlena Sinicka, Katarzyna Puka-Stępień, Monika Witkowska i Justyna Kiliszek.

Wszystkim, którzy mieli jakikolwiek udział w organizację tego uroczego spotkania jeszcze raz bardzo dziękujemy

Dyrekcja szkoły, wychowawca i nauczyciele SP 11 w Grudziądzu