BIP SP11

APEL PODSUMOWUJĄCY ROK SZKOLNY 2021/2022

DSC 0515              23 czerwca 2022 roku, w przeddzień zakończenia roku szkolnego, na uroczystym apelu pani Dyrektor i  nauczyciele dokonali podsumowania wyników nauczania i wychowania.

Stypendia naukowe otrzymali:

14.

Adamczewski Jakub

wzorowe

Najwyższe średnie w nauce uzyskały klasy:

1. 5a – średnia 4,65
  2. 4b – średnia 4,49

4a – średnia 4,23

Następnie uhonorowano uczniów z zachowaniem wzorowym:

W kl. IV a

Laura Duda, Bartosz Jaworski, Anna Kobuszyńska, Anastasia Lehenia, Yuliana Lehenia, Julia Lewandowska, Olaf Pawlikowski, Karina Pukmiel, Alicja Trepkowska, Gabriel Wilczewski, Franciszek Wiśniewski

W kl. IV b

Błażej Dąbrowski, Jakub Dłużyński, Emilia Harat, Zuzanna Karwowska, Maja Krajewska, Kacper Kurzynka, Sara Lewandowicz,Wiktor Matulis, Mateusz Miś, Wiktoria Szynert,, Ksawery Wiśniewski, Mateusz Witkowski.

W kl. V a

Igor Chojnowski, Konrad Czyrynda, Kalina Gutkowska, Wiktoria Kaszuba, Maja Kerber, Marta Rabanowska, Maria Skowrońska, Maja Steinert, Patrycja Surmacz.

W kl. V b

Martyna Ciechanowska, Dominik Czerwiński, Karolina Klimek, Hubert Kujaczyński, Amelia Zakrzewska.

W kl. VI a

Nikola Brunath, Nina Podlińska, Gracjan Sielski, Vanessa Stępień.

W kl. VII a

Sandra Chojnacka, Jacek Grunt, Aleksandra Jaworska, Zofia Robaczewska, Iwo Rokicki, Klaudia Ryszkowska, Kornelia Szczeblewska, Julia Szynert, Wiktoria Ścibińska, Wiktoria Wiśniewska, Mateusz Zając.

W kl.VII b

Jakub Adamczewski, Filip Cielecki, Karol Firyn, Maria Lemańska, Nadia Lewandowska,, Małgorzata Pyszora, Maja Radziszewska, Julia Rakowska.

W kl. VIII a

Julia Klimek, Wiktoria Ostrowska, Karol Piotrowski, Magdalena Pipowska, Emilia Surmacz, Michał Winiarski.

W kl. VIII b

Oliwia Borowiecka, Martyna Deręgowska, Oliwier Rutkowski.

W kl.VIII c

Laura Gadomska, Cyprian Jakielski, Amelia Kubik, Laura Saworska.

Wyróżniono uczniów, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 4,75 i wzorowe lub bardzo dobre zachowanie.

KLASA

Maja Lagocka

4,88

4,77

Następnie p. Wicedyrektor wręczyła uczniom karty rowerowe, wyróżniła też klasę z najwyższą frekwencją -  Va - oraz indywidualnie Patrycję Surmacz, która nie opuściła ani jednej lekcji.

Nauczyciele nagrodzili uczniów, którzy wyróżnili się konkursach szkolnych i pozaszkolnych: ekologicznych, historycznych, polonistycznych oraz w zawodach sportowych.

Opiekunki Samorządu Uczniowskiego przedstawiły wyniki konkursu na najlepszego kolegę lub koleżankę w każdej klasie, a potem podały zwycięzców konkursu „Jak dobrze znacie swoją klasę”.

W następnej kolejności przedstawione zostały wyniki działalności ekologiczno-charytatywnej w naszej szkole.

W zbiórce makulatury I m.  zajęła klasa Vb ,

a najwięcej makulatury indywidualnie przyniósł Igor Chojnowski z klasy Va.

W zbiórce zakrętek I m. zajęła  klasa VIIIa, a najwięcej zakrętek przynieśli ex aequo Hubert Kujaczyński z Vb, Igor Chojnowski z Va i Cyprian Jakielski z VIIIc.

Pod koniec przyszedł czas na ogłoszenie wyników rywalizacji klas o „Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły”.  W rywalizacji brane były pod uwagę: wyniki w nauce, frekwencja, zachowanie, udział w konkursach i zawodach sportowych, wolontariat, gazetki klasowe, makulatura i zakrętki.

Trzecie miejsce zdobyła klasa Vb, drugie miejsce klasa IV b , a Puchar Dyrektora Szkoły zdobywa ponownie klasa VA.  Klasa otrzymała  dyplom i puchar z cukierkami dla klasy, nagrodzono również wychowawczynię p. Elżbietę Czubaszek.