Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Wielkie serca naszych uczniów i ich rodzin

IMG 20211207 141801Ogromne podziękowania składamy każdej rodzinie, która ufundowała Paczuszkę dla Maluszka. Pod naszą szkolną choinką znalazło się aż 55 prezentów świątecznych z pieluszkami, chusteczkami, oliwkami i kremami dla niemowląt i małych dzieci. Wolontariuszki ze Szkolnego Koła Caritas i chłopcy z klasy 7b pomogli w zapakowaniu czterech ciężkich kartonów z prezentami, które 18.12.2021 zostały zawiezione do Domu Dobrego Pasterza dla Samotnych Matek w Żołędowie. W imieniu mieszkanek domu i ich dzieci, siostra dyrektor mgr Magdalena Ruczyńska wystosowała podziękowanie uczniom naszej szkoły za życzliwość i dar serca: „ Do słów wdzięczności dołączamy pamięć i dar naszej modlitwy. Niech dobro, które czynicie zawsze do was powraca”.

Dziękujemy za tak wspaniałe zaangażowanie w pomoc potrzebującym matkom i ich dzieciom. Kolejny raz przekonaliśmy się, że na naszych uczniów i ich rodziny zawsze można liczyć. DZIĘKUJEMY!

  

 

                                                                                                                      Beata Makowska

  

 

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Jana Heweliusza w Grudziądzu. 55 paczek. Dom Dobrego Pasterza dla Samotnych Matek w Żołędowie.